bugün

Günümüz evliliklerinin tanımı.
evcil hayvan ile çözülecek bir sıkıntı.
(bkz: c est la vie)
fuckbuddy bularak çözülecek sorun.
Sen var Gül istemek ama dikensiz olmak.*
arada bir gelir öyle. sonra geçer bu duygu.
yalnızlıktan sıkılmaz insan kendisinden sıkılır. eğlenceli birisi iseniz yalnızlık tadından yenmez.
Valla ben. Napacağım böyle kararsız olmaktan bilemiyorum. Gençken iyide yaşlanınca ayvayı yerim gibime geliyor. Keşke hep genç kalsaydık.
aslında hiç olmaması gereken durumdur. yalnız kalmamak için evlenmek şart değildir, birlikte yaşamayı deneyebilirsiniz.
üzülme kale abi, bak solid snake abi bu konu hakkında ne diyor.

https://youtu.be/lieJIxJZs1M
evlenmek istemek ama mevcut halinden belki 2 belki 3 katına ( kız tarafının yöresine göre sayı değişiyor ) çıkacak akrabalardan tırsmak şeklinde bir şeyi de olan durumdur. akrabalık müessesesi kadar gereksiz bir kurum yoktur ülkede. hani diyanet veya millet vekillerinin gereksizliğini toplasan gene bunun yarısı kadar anca gelirler o kadar gereksiz.

evlilik nedir ? 2 insanın hayatını birleştirip müşterek bir hayata dönüştürmesi. 2 kişinin ama bir kadın bir de adam. o kenardan kenardan bu müşterek hayata dahil olmaya çalışıp her şeye müdahale etmeye çalışan yakın veya uzak akrabalar nedir anasını satayım. zor günün olunca hiç ortalarda görünmezler ama çocuk yapıp yapmayacağınız konusundan tut eve alınacak perdeye kadar her şeye dahil olmaya çalışırlar. yaralı parmağa işemeyen bu güruhun sizin hayatınız üzerinde söz hakkı iddia etmesi ne kadar saçma sapan bir şeydir.
Yalnizliktan sıkıldığıniz icin evlenecekseniz sakın gençler. Sonra yalniz kaldığınız günleri ararsiniz bak. Zor bu işler uzak durun. Keyfinize bakin.
iki ucu boklu deynektir.
abi bence evlilik cok saçma gezelim tozalalım takılalım yemeğe sinemaya gidelim hayatı dolu dolu yaşayalım. kızlar illa evlenek de evlenek evlenekte evlenek.

evlensekte bu sefer kafama ediyim senle niye evlendim demeye baslar bunlar. abi evlilik aşkı öldürür. abi şimdi kızla evleniyorsun bu sefer ailesi onu geç 7 sülalesiylede evleniyorsun.

geçen haberde okudum yanlış hatırlamıyorsam evlenen doktorlar altın takı kavgası çıkmış silahla damadın ailesi vurulmuş falan.
Bu nasıl çıkmaz dedirtir.
Yani demek istiyor ki, canım cennette olsun, skm amk de olsun.
içimdeki sıkıntı. Yalnız kalmayı hiç sevmiyorum. Hadi evlenmedim diyelim yaş oldu 60 tanıdıklarımın çoğu öteki tarafa intikal ettiler ben ne yapacağım. Şimdi keyfim yerinde ama ileride ne olacak tek kalmak beni çok endişelendiriyor.
daha genç olduğunuzun göstergesidir.
yaş biraz daha ilerledikçe kendinizle kalmaktan zevk almaya başladıkça değişecek.
ha evlilik kısmı tabi tercih. istemesen de seni anlayan kafa dengi biri ile bir yuva kurmak güzel bir şey bana göre.
Erkolara tahammül edememek ama anne de olmak istemek.
(bkz: #46966551)
Bir de çocuk erkek doğuyormuş. Ne komik olurdu. Puhahaha.
Hem evlenmeyecek hem yalniz kalmayacaksınız
Hem evlenmeyecek hem çocuk sahibi olacaksınız
Hasta olunca sıcak çorba da istersiniz siz şimdi, sonra sıkılınca sohbet edecek birini , ya da yaşlanınca bir bardak suyu sevgiyle önünüze koyacak birini. Yok öyle bir dünya risk almak böyle birşey işte. Fazla düşünmeden temiz birini bulursanız evlenin gitsin.
Gizli formülü açıklıyorum!!!
Da da da daaaan!!!!
45 yaşına kadar alemlere gecelere akın 30yaşına kadar akranlarınıza, 30dan sonra kendinizden genç olanlarla sikişin. Ya da sevişin. Kafanıza göre. Ama çoluk çocuğa karışmayın asla.
O yaştan sonra zaten elden ayaktan düşersin. 60-65 falan güzel anılar yeter sana, rolantide gittigi yere kadar gidersin. Baktın artık gitmiyo, ite kopuğa muhtaç olmadan intihar et gitsin.
Can senin canın lan zaten. Onun alımını satımını ecele mi bırakacaksın. O kadar aciz değilsin. Bunu yapabilirsin.
Erkolara tahammül edememek ama bebek gibi sevilmeyi istemek.
kilobatra koş menuet kıvama gelmiş.
Yalnızlıktan kurtulmak için neden evlenmek zorunda olduğumuzu anlamadım.