bugün

orlando bloom ile iyi bir çift olabilirdik diye düşünüp dururum. ben bebek yüzlülerden hoşlanıyorum. bu aralar sakal bırakması bile ondan vazgeçirmedi.
Evlenmek istemediğim için hiç biri diyelim ki an geldi düşündüm bir ünlünün hayatını çekemeyeceğim huzur istediğim için yine hiç biri.
Jessica Alba aşkım benim.
Erkeklerden de Ricky Martin olabilir.
görsel

canım cicim aşkım sevgilim yakışıklım hocam...
Beni bilen bilir. Sıla Gençoğlu tabiki.
Nurgül yeşilçay, deniz çakır, müge boz ...
görsel
evlenmek istediğim ünlü , ünsüz veya hayalin kurduğum biri yok. tek düşündüğüm beni gerçekten seven biri olması. bu yeterli.
Eskiden bu adamla evlenmek isterdim görsel

Şimdi evliliğe inanmıyorum* ama bir güç var..
lisa ekdahl.
barış arduç.
(bkz: hepsi manyak bunların)

Ünlüler izlenir , azıcık hayran olunur , takip edilir , gülünür , eğlenilir , ünlüyse bana mı ünlü neden evleniyorum elin herifiyle.

insan şu başlığa enerji harcar mı lan , yazıklar olsun bana.
yaşım biraz tutsaydı eğer (bkz: burak deniz)

aslında ünlü biriyle hiç evlenmek istemem dünyanın en yakışıklısı veya zekisi de olsa, tek istisnam kendisi ki aslında onunla da olmaz dediğim gibi. hayalimde bile mutlu olamıyorum be sözlük.
Pamir pekin.
47 yasinda bir erkek unlu tanimazsiniz bosverin.
Alirim bi Adriano Coreia, heyecandan yanlış yazdım kesin.
merkel. lakabı teflon olduğu için.

http://www.dw.com/tr/abdl...C4%B1rmas%C4%B1/a-6276048
matilda lutz dur. Halka filmindeki samara yı beraber o kuyuya sokmak isterdim arım balım peteğimle. Evet.
evlenmek istediğim ünlü ciddi anlamda yok ama ille de söylemem gerekirse maisie peters derim çünkü katy steele, kate miller-heidke, lenka üçlüsünün tamamı evli.
simge sağın olur kendileri.
Matilda lutz ya da liv tyler ın genç halidir. Bu ikisinden biriyle orada yaşasaydım gece vakti kaçardık bilinmezlere.
mikmek ve mikilmek istenen rol modeldir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar