bugün

Çok uzakta sözlük
Özledim.
Covid biter bu çocuk düğün yapar.
haylazlik yapma beni bekle. ben seni bekliyorum ona gore.
Beyaz atlı prens ya da pamuk prenses olmayacaktır. Kusura bakmayın.

Olsa bile bu dünyada kaç tane pamuk prenses ve beyaz atlı prens var? Ve sizi niye seçsin? * çok mu iyisiniz? Sizden daha iyi niyetli, daha çalışkan, daha eğlenceli insanlar var.

Eğer standartlarınızı düşürmez ve tahammülünüzü arttırmazsanız hayali kişileri arayarak hayatınızı tüketirsiniz.
şu an kendisi uyuyor.
iki tane uzun süreli ciddi ilişkim oldu. sonuncusu biteli çok olmadı zaten. ama artık iyi bir insan sarrafı olmadığımı düşünüyorum. çabuk kanıyorum.
yakın zamana kadar çok uyanık sanardım kendimi ama tam bir safım. kalp kırmamak için ne kadar götümü yırtmışım ya.

velhasıl tanıyayım artık seni evleneceğim kişi.

hayatımda kaliteli insan eksikliği var, belki sen doldurursun.
evlenelimde kişisi mühim değil. 32 yaşıma geldim bir gelin bulamadım hala, eee evlenmek 200 bin liradan başlıyor bu devirde maalesef.
bence şu an tanıdığım biri olacak.

ancak şayet yeni tanıyacağım biri olacak dersek;
milliyetçi, türkçü ve hafif muhafazakar tipte biri olması muhtemel.

çünkü kafa yapım, savunduğum değerler bu çizgideki insanlarla bir genellikle.

edit: zamanında solcu kızlarla audi q5 turu atmış, zengin olmayan türkçü beyanı. *
görsel
Şu anda bilinmezdir.
Kimdir, nedir, neyin nesidir, kimin fesidir, kimlerdendir bilmiyorum.

Evlilik düşüncesine oldukça uzak bir fikre sahip olsam da, olur da birgün yürek yiyip hatta kafayı kırıp böyle bir deliliğe yeltenirsem, salt yanıma değil, yarınıma da yakışsın isterim.
Dost olmak, uzun uzun konuşabilmek, varlığıyla huzur bulmak isterim.
Sonra... Ezberinde bikaç şiir olsun meselâ, dünyayı merak etsin, okusun, araştırsın, fellik fellik gezelim isterim.
Atıp çantalarımızı atın terkisine, doğaçlama gezelim, plansız, programsız....
Aynı şeylere katıla katıla gülelim. Çok gülelim.. Ama çoook...

Evet pembe gözlüklerim çok güzel, bence de güle güle kullanayım...
çok bir şey istemiyorum onu sevdiğim gibi sevmeli beni anlamalı beni yalan söylememeli. başka bir şey istemiyorum.
Ya sevgiden çok güven veren biri olacak ya da çok sevdiğim biri olacak. Tabi ben kendime koca değil annem ve abla damat seçtiğim için beni çok uğraştıracaklar.. of of...
Kim bu şanslı kişi? *
sakın evlenmeyin, nasıl olsa beş seneye kalmaz boşanacaksınız.
valla sansli kisi ne yalan söyleyeyim. benden iyisi sam ´da kayisi lakin iliskileri flört-kisa iliski - uzun iliski- evlilik levelina tasimak zor. o da heralde kafa dengi biri gelirse olur.
Ya bu gece gel ya da bu gece gel.
O kadar eminim ki burcu ya yengeç ya da balık olacak. Bu güne kadar aşık olduğum veya hoşlandığım herkes ya balık ya yengeçti. Hiç bir kıza ciddi anlamda ısınamam ama birisine ısınırsam ya yengeçtir ya balık. Diğer kızlara çok piç olabiliyorken bazı kızlara olamıyorum istesemde genelde bunlar o balık ve yengeç olanlar sonradan öğreniyorum tabi bunu, hissediyorum baya.

Not: Yengeç burcu erkeği.
Öyle biri yok sanırım ama olsa iyi olurdu.
burçlara göre sınanmaması gereken kişi.
güncel Önemli Başlıklar