bugün

hoş gelmiştir.
hayırlı olsun mr.zibidi hoş geldin.
gelir gelmez provokeciliğe başlamış zavallı bir yazar.
(bkz: dersim katliamını unutmuş alevi)
evet ben de liberalim *.. hoşgelmiştir kendisi, ayrıca kemalistler ile arası limoni gibidir, kendisine tavsiyem hiiç üzülmesin,

böyle devam ederse birkaç gün içinde zaten karması baya bir eksi yapar, benimki gibi...

kendisine yakın zamanda dinci, yobaz, şeriatçı yaftaları gelmeye başlayacaktır, benimki gibi...

yani bu sözlükte liberal ve özgürlükçü olan her yazarın tattığını tadacaksın yiğidim kendini zor günlere hazırla... *

entry nick uyumu yapmış şahıs.
ayrıca muhtemelen kürt alevisi diyordur kendine. ama muhtemelen, şimdi değilim ne oldu şiştin mi filan demesin.
alevi alegorisi yapmaya çalışan, yaratılmış karakter. alevi olmadığı yazdıklarından belli olan karikatürize etmeye çalıştığı her halinden belli olan yazar. ilginç bir kişilik bozukluğu aslında.
ulusözlükte aynı metaları kullanarak trollük yapmaya çalışan 392. yazar.
bir cooladam özentiliği var ya dur bakalım nereye varacak.
(bkz: kale almamak)
(bkz: entelektüel)
(bkz: tdk sozluk)
alevi gibi takılan ateist.
(#9462631) nolu entrysinde çin lokantası ile laiklik arasında bağlantı kurmaya çalışan fakat kurduğu bağlantıda sıçan üzerine sıvayan şahsiyet.

ha bide kendisi liberalmiş efendim.
Tebrikler sayın yazar.
kemalist, faşist, muhafazakar, liberalizm gibi bir çok olgunun içine etmiş yazardır.
küçük beyni içinde hepsi birbirine karışmış allak bullak olmuş vaziyette...

trollük yapacaksan aleviliği alet etme, ne halt edersen et.
işte tam olarakta dün bundan bahsetmiştim,
(bkz: aleviliğin belindeki kambur/#9458866)

hayatımda hiç kibirli bir alevi tanımadım, ben 6 dil biliyorum, yok liberalim, über bir insanım, insanları güldürme...
alevinin troll cinsinden olsa gerek.
o yeni bir yazar..
o bir yedinci nesil..
o ailesi nedeniyle alevi fakat içinde ateist olan yazar *
o, hakkında hemen yargısız infaz yapılmaması gerektiğini düşündüğüm uuser * *
ve o, bu başlığa girilen hoşgelişler ola sözünün sahibi..
hoşgelmiş..
(#9462721)entrysiyle kalitesini! kanıtlamış.
lisedeyken edebiyat hocamın bi lafı vardı tokat gibi çarpardı"seni başkası övdüğünde bu bi övgüdür. sen kendini övdüğünde bu sadece yalandır."
ayrıca bu entrysiyle iş başvurusuna gitse müdür bile yaparlar.
sanırım cool karakter çizme ayaklarındadır kendisi.
liberal karamurat. makbuldur.
sivri dilli bir liberal olması hasebi ile zannımca siliktir. ulan geleli 2 gün oldu adam ne ara silindi diye düşünüyor insan...
şeytan çıkarma ayininin sonrası kurbanın ağzından dökülen bilinçsiz sözcük.. şok sonrası gafı.
güncel Önemli Başlıklar