an itibariyle twitterda birinci sıraya yerleşen başlık. aklı selim olup neye alet olduğunun farkına varan gençlik evine dönüyor, onlar eve tam olarak dönünce teröristler dımdızlak ortada kalacak. sonra türk polisinin teröriste muamelesini görecekler.

umarım o teröristler de eve dönerler de böyle bişey olmaz, teröristlerin pis suratlarını görmekten bıktık.
twitter'da akpli yobazların başlattığı etiket. ortalık yatışsın diye götlerini yırtıyor korkaklar. tayyibin sokağa çıkın çağrısından korkuyorlar.

#bizdeğilpolisevinedönsün
(bkz: sen gelme ulan ayı)
YALAN BIR HABERDIR !!!
BUNCA EYLEMDEN SONRA BÖYLE BIRAKMAYIZ MEYDANI DIKTATÖRE.
sokakta kalıp hükümet devirilmeyeceğini anlayanların açtığı başlık. amaç hükümet devirmekse bu olmaz dostum, bi milyon kişi toplasan da olmaz, twitterda gazını alırsın anca. haa arkanızda asker olsa belki olurdu ama asker de yok.
Buna karşılık red hack şu hashtagi gündeme sokmuştur:
#BizDeğilPolisEveDönsün
polisin maymuna çevrilmesine razı olmayan kitledir. bu polis sana yarın lazım olacak dostum, dün onun sayesinde sokakta rahat geziyordun, benim anlamadığım bu hükümeti yollamak istiyorsun da yerine kim geçecek bi fikrin var mı. sabah erken kalkıp toplananla hükümet mi devrilir sence bi düşün bakalım.
uzak diyarlardaki padişah söyleseydi daha anlamlı olurdu.

p1: padişah
p2: pilot

p1: kaptan uçağı çalıştır eve dönüyoruz.
p2: ama efendim bu sizin uçak değil ki savaş uçağı.
p1: iyi o zaman sen kay bakayım şuraya.

ve son durum:

http://img03.blogcu.com/v...kirblog_1340867212139.jpg
doğrusu evedönmüyoruz olacaktır imla hatası vardır.
kesinlikle sahte haber meydanları boşaltıp üste çıkmaya çalışılma olayı artık ölenlerin sayısıda arttı okuduklarıma göre sadece antalyada 3 kişi öldü bu ne demektir insanlar yürüyüş yaparken nasıl bir zihniyet siz evinize dönün yoksa biber gazı sıkarız der. nasıl bir saçmalıktır bu madem öyle o zaman böyle direnmeye olması gereken demokrasi seve seve olmazsa, sike sike olur artık. bu saatten sonra hiç bir şeyin aynı olmıyacağı zaten belli bir durum yok ekonomi çöküyormuş demokrasi olmadan ekonomi olsa ne yapıcaksın götünemi sokucaksın o ekonomiyi. aynen devam kimse bırakmamalı bu direnişi ve kimse holiganlık, vandallık yapmamalıki yaptıklarında tüm suç direk onlara kalmalı.
olsaydı "vay arkadaş, hızlı dönüş, akıllı adamlarmış" diyeceğim kitleye kısa süreli serinlik sunabilecek tagdir kanımca. başsız ve amaçsız isyanın sadece pkk'ya yaradığını anlamamış gencimin hali, günden güne kötüye gitmektedir. 2 günde darbe yapıp, 2 yıl batışı göze alan zihniyetler acaba o kasvetli senelerde, altınını bozup da iyice fakirleşen fakire yardım edecek midir? nah.
herkesin dikkate alması gereken başlık.

olayların zaten buraya geleceği belliydi ama insanlar çabuk gaza geldi.

şimdi buradan " o kadar insan yaralandı, hayatını kaybetti, buraya kadar geldik bırakamayız" diyenler. olaylar zaten önceden planlanmıştı.

halkın nasıl kontrol edileceği önceden kararlaştırılmıştı. oradaki insanlar maalesef ki boşuna yaralandı, boşuna canından oldu.

birde bu olayların bilderberg toplantılarının hemen öncesinde olması da herhalde müthiş bir tesadüf arkadaşlar.

şimdi bana bilmem neci diye kılıf uyduracaksınız ama olsun.