bugün

Şu an yaşadığım durumdur. Kareli donum ve çorapla giydiğim terligimle sokakta adeta bir bok parçası gibi kaldım. Zemin katta oturduğumuz için balkondan girebilirim aslında ama çıkarken balkonun camlarını da kapatmıştım kafama sıçayım.
cüzdan ya da telefonu da almadığını hissettiğindeki o çaresizlik.
Kredi kartıyla deneseniz de açamazsınız ve son çare çilingir çağırmaktır. Hem hırsızlar nasıl açıyor bu kapıyı ya.
O zaman 0.50 lt pet şişe al aç.
pazar günü akşamüstü cilvesi olmuş.
yakında bir akraba varsa mutlaka yedek anahtar vermek lazım en azından kurtarici olur.
--spoiler--
kredi kartıyla deneseniz de açamazsınız ve son çare çilingir çağırmaktır. hem hırsızlar nasıl açıyor bu kapıyı ya.
--spoiler--

Birkaç ay önce de kapıda kaldık çilingiri çağırdık 200 lira aldı. 250 olmuştur şimdiye, belki daha fazla. Arabada yedek anahtar vardı allahtan ama araba babamda babam Kocaeli'de ahsjahdjhaf...
Balkon kapısı kitli değilse yan komşudan rica edilip balkondan balkona geçerek girilebilir. Anahtar unutmaktan değil, ama yapmışlığım var. *
Geçen gün ekmeğe gittiğimde başıma geldi. Balkondan tırmanıp girdim. Güya güvenlikli sitede oturuyorum, “hop nereye?” Diyen bile olmadı.
insanı derinden yaralayan bir olaydır...
Bir ped şişe ya da banka kartı. Anahtar arkada değilse halledersin. Aslansın kaplansın.
eğer kitli değilse hallolacak bir meseledir.
250 tl bayılmak demektir. gece tarifesi katlamalı....
öpücüye denk gelinirse artı kilit masrafı çıkartır yalandan!
tecrübe...
Devamında gelecek çilingirin, cüzdanınıza açacağı delikten daha büyük değildir. Genelde eve geç geldiğimden başıma bol bol gelmektedir anahtarı unutmak.
Anahtar bu unutmanın bedelini ödetir. Bir kadınların özel günlerini, bir de anahtarı unutmayacaksın.
B12 vitamin eksikliğini hissettirir.
ben genelde eve girdikten sonra anahtarı dışarıda unutuyorum biri kapımı çalıp veriyor genelde. suana kadar başımıza bi sey gelmedi ins de gelmez bu enayilikle bu yasa iyi gelmisim.
O gün arabanın anahtarını arabada unutup kitlemem sonra yedek anahtarı da evde bırakıp kapıyı çektikten sonra aaaaayyy evin anahtarını almadım çığlığı ve o salaklığın yüzüme çarpması hadisesidir. Tek B12 eksikliği ile olacak iş değil bu zincirleme eksiklik.
Birkaç kez tekrarlanması durumunda b12 vitamin değerlerinin kontrol edilmesi gerektiren durum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar