1. 1.
  anneyi çileden çıkarmak için %100 etkili yol. evin içinde, onca cam eşyanın, dantel örtünün, koltukların, televizyonun arasında top oynamak, evi yakıp yıkmak işi.
  5 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  ev içinde gerçekleştirilen aksiyonların en eğlencelisidir.kapı kasaları kale,sehpa ve koltuklar rakip defans,19 litrelik su bidonları baraj,koridordaki halının üzerindeki herhangi bir nokta penaltı noktası olarak kullanılarak gayet güzel bir stad atmosferi yaratılır.en önemlisi de sünger bir topunuzun olmasıdır.vee maçın başlaması için herşey hazır olur,4. hakemden işaret alınır,sonra ne kadar vazo,tabak,çanak,incik boncuk varsa yere indirilir.
  4 ... isibilenisegitmeyen
 3. 3.
  genellikle cam veya lambanın kırılmasıyla sonuçlanır.
  1 ... worldlike
 4. 4.
  bunun için her zaman gerekli olacak malzeme bir çift top yapılmış kirli çorap...
  ... white pages
 5. 5.
  uzun koridoru olan evlerde cok zevkli olan oyun.tabi yan etkisi de yok degil; cam/cerceve kirilir, ampul patlatilir, yerdeki halilar saga sola kayar, anne ve babadan azar i$itilir.
  2 ... master
 6. 6.
  evdeki bazı eşyaların kırılması,eğer bu kırılan değerli bir şeyse akabinde sizin kafanızın kırılmasıyla sonuçlanabilecek çook tehlikeli ama bir o kadar da zevkli olaydır.*
  -1 ... nella
 7. 7.
  alt komşuların eve uyarmaya gelmesi sonucu topun anne tarafından kesilmesiyle devam eden, ardından yılmayarak gazete kağıtlarını yumuşturup koli bantlarıyla sarılması sonucu yeni bir top elde edilmesiyle sonuçlanan hadise. hol'de top oynamak oldukça zevklidir fakat o kadar geniş olmadığı için ikili mücadelelerde*zorluklar yaşanması muhtemeldir.
  ... gonulcelen
 8. 5.
  çocukluk yıllarının en heyecanlı en sevindirik şeysiydi.hem de top çorap olunca...
  1 ... hasnicktir
 9. 6.
  uefa dayağı yemenize sebep paf oyunu.******
  -1 ... scarface
 10. 7.
  avizeyi tavandan aşağıya indirmeye sonra da anne tarafından topun bilinmeyen bir yerlere saklanmasına sebebiyet veren olaydır.
  1 ... lumpiya