1. 1.
  geçmiş de bahçeli evlerin hemen hepsinde biraz da fareye karşı bir çeşit korunma amaçlı beslenmiştir evcil bir hayvandır kedi.
  hatta eski evlerde kedinin altından geçebilmesi için ona özel kapı dizayan edilmiş, adına tekir denmiş, sarman denmiş evin şımarık bir üyesi kabul edilmiştir.
  bugün apartmanlarda beslenmesi hem özgürlüğünü çok seven kedi, hem de besleyen için zor olsa da, evde beslenmeye devam edilen bir hayvandır.
  bir kedisi olmayan onun varlığını ne kadar başka bir şey olduğunu sadece tahmin edebilir.
  3 ... melekgirmezli
 2. 2.
  bazı zorluklarına katlanılırsa güzel bir olaydır bir süre sonra kedide sizin ailenizin bir üyesi olur.
  4 ... limited
 3. 3.
  her taraf tüy dolu olur. iğrençtir.
  3 -15 ... sunce
 4. 4.
  evde iğrenç bir kokuya sebep olacaktır. Kılı tüyü de cabası.
  3 -12 ... zeyn u eb
 5. 5.
  evi paylaşmaktır, geceleri boynunuzun altına girip mırıldanarak uyumasına, kuyruğunu kulağınıza yüzünüze sürterek gezinmesine, arada sizi tırmalamasına, arada miyavlamasına, aşağıdaki kedilerle balkondan muhabbet etmesine, boş poşetlerin içine atlamaya bayılmasına ve bunu yaparken gözlerinin kocaman olmasına, patileriyle kucağınızı yoğurmasına ve daha nice birçok şeye izin vermek ve tanıklık etmektir efendim evde kedi beslemek.* **
  25 -4 ... donmuskola
 6. 6.
  . şu anda kucağımda sereserpe uyuyan afacanın sayesinde;
  kısaca (bkz: hayata renk katmak)tır.
  14 ... senyolcubenhanci
 7. 7.
  dünyanın en güzel duygusudur. evde kedi beslemiyorum. bir kediyle aynı evi paylaşıyorum. karşılıklı birbirimize bakıyoruz. o istemediği sürece o küçük şirin şeyin sahibi olamam. aile bireylerinden birinin alerjisi yüzünden ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. o bu evden giderse bende gideceğim. bir varlığı ne kadar seversen olumsuzlukları o kadar az görürsün. kokusundan kılı tüyüne kadar herşeyiyle seviyorum. o sıradan bir kedi değil. yaşamadan anlaşılamayacak kadar derin bir duygu bu. seni çok seviyorum küçük beyaz kedim.
  16 ... siriuscalisani
 8. 8.
  bir görselle ifade etmek gerekirse, an itibariyle şöyle bir şeydir efendim;
  evde kedi beslemek

  durdurabilene aşkolsun...
  40 -4 ... cileklisoda
 9. 9.
  dünyanın en harika hareketidir evde kedi beslemek.
  evet kılı var ama elektrikli süpürge denen bir şey de vardır. ev hergün elektrikli süpürgeyle süpürüldüğünde tüy filan olmayacaktır, ayrıca kokuyor diyen entryler de hayretle okunmuştur, zira evimde iki kedi olmasına rağmen evim misler gibi çiçek parfümleri kokmaktadır.
  12 ... pisman olur da birgun
 10. 10.
  birazda huysuz bir kediyse bu, keyfinize diyecek yoktur.
  3 ... karanliktan korkan ates bocegi