1. 276.
  özendiğim bir olay. bir türlü cesaret edemiyorum.
  ... snowcjon
 2. 275.
  En özendiğim ama bir kere deneyip beceremediğim şey.
  Tavsiyem;kedi ilgi istemez;köpek zor laflarına inanmayın.Kedi de bal gibi ilgi istiyor;özellikle yavruluk ve ergenlik dönemindeyse.En hareketli oldukları dönem bu ve ıstedikleri şey saatlerce sizinle oyun oynamak.Bu istekleri karşılamayınca pek çok bakımdan zorlanıyorsunuz;hem hayvan istediği ilgiyi görememiş oluyor hem de size tepkisini göstermek için tuvaletini ortaya yaptığı,kumlarını yaydığı vs.oluyor.Dahası,kedi köpeğe kıyasla bir şeyler öğretilmesi zor bir hayvan.Biz zamanında bizimkine çiçekleri eşelememesi gerektiğini bile öğretemedik.Ha öğretebilen var mı?Var tabi.Her kedinin karakteri değişik oluyor.Bu yüzden alırken huyunu suyunu bildiğiniz bir kedide karar kılarsınız aslında çok mantıklı olur.Çok ilgilenemem diyorsanız da1-2 yaşında bir kedi sahiplenmeniz daha doğru olur.Komşum iki yaşlarında bir kedi sahiplendi,gayet rahat bakıyorlar;kedinin bizimki gibi çok hareketli olma problemi ve bundan kaynaklanan sıkıntıları yok.Yani kedi sahiplenirken seçici olmanızı tavsiye ederim.
  2 ... annabeth chase
 3. 274.
  müstakil bir evim olsa kedi ve köpek beslemeyi çok isterdim.

  tanım:güzel bir histir.kedi sevmek stresi alır.
  ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 4. 273.
  Çocuk hasretini ve yalnızlığını bastırmak isteyen evde kalmış kadın aktivitesi. Anaçlığı kanalize edecek bir canlı ile kendi kendini kandırma durumu.
  1 ... bolivya devlet radyosu
 5. 272.
  Mükemmel bir şey. Hayatımı, evimi kedisiz düşünemiyorum. Evde onların varlığı beni mutlu ediyor, huzur veriyor.
  3 ... nervio
 6. 271.
  Arkadaşımın ablasında bi sürü kedi vardı, mazlum, diğer kedilerden dayak yiyeni sahiplendirmek istedi, ben sahiplendim. zavallı bi süre sonra vefat etti doğururken.
  Aynı arkadaş bu sefer bunu sahiplendirmek istedi, diğer tüm kedileri döven, tüm canlılardan nefret eden yavrumu. Yalnızlığı seven bi tanem artık yanımda yatıyor, nereye gitsem yanıma geliyor.

  Kedinin de bir canlı olduğunu düşünüyor ve ona göre hareket edebiliyorsanız siz de mutlu olabilirsiniz.
  2 ... eliyazer
 7. 270.
  Mükemmel bir aktivitedir. Canın mı sıkkın hop kedi sev geçiyor. Uykun mu gelmedi hop kediyi al o mirlasin sen uyu.
  ... ani ve fevri kararlarin kadini
 8. 269.
  evde balık kuş beslerken bir de kedi geldi ev nuh un gemisine dönmüştü. kediyi çok seviyordum ama ayrılmak zorunda kaldım. balıklar öldü. bir kuş kaldı. yanlız kedi evi sahipleniyor evde resmen kiracı olmuştuk.
  1 -1 ... minmimeranim
 9. 268.
  Dünyanın en güzel hissi. Kedi değildir evlattır, candır o. Alıp tüy yumağını ısırasım gelmiyor değil.
  4 ... mutsuzpollyana
 10. 267.
  düzenli ve tam bakımları yapılması gerekir. aksi takdirde ise pislikten başka bir şey değildir.
  -1 ... donjuan5