bugün

Efendi bir yazardır. Zira eleştiriye açık olmayacak kadar sığ bir insan değildir. Değerlerle taşşak geçmez bazı yavşaklar gibi. Adını gördüğümde yazasım geliyor. Kendisiyle bir kelime bile konuşmuşluğum olmamasına rağmen hür düşünceli ve eleştiriye açık yanı olduğu anlaşılıyor. Siktirin gidin efenim adamın nick altını rahat bırakın.
(#28073154) mesela buradaki yoruma bir bakalım. bu adama sorsak çok hörmetli bir möslümandır kendisi...

ama nerde karı kız olayı var paylaşmayı da biliyor. Bir şey yapacağından değil de işte imkanı olsa tecavüz edecek.

işte bu örnek bir ak troll. zaten çok zeki ve espirili ?!?! yazılarına da sadece aynı zeka seviyesindekiler anlıyor ve prim veriyor. bizi aşar bu adam !?!?!?!?
sözlükteki eşcinsellerden ölüm tehditi ve s.ks teklifi alıyorum arkadaşlar sahip çıkın bana!
Eşcinsel değilim ama etuuu 'ya ayrı bir ilgim var. inşallah kızdır. Minnoş.
seni sikerim diye mesaj attım adam seks teklifi alıyorum yardım edin diye entry girmiş. olim ne içtin la sen.
severek takip ettiğim yazar, her ne kadar başkalarının zoruna gitsede.
bu adam 3 yıl önce de popilerdi hala popiler. Helal olsun.
favori trollüm..

Beğenerek eksiliyorum.
(bkz: adam madam kayarım buna)
mübarek bir suser.
ohhh be orucumuzu açıp snorlax gibi uzandık koltuklara. allah kabul etsin arkadaşlar. şükürler olsun, ilk günü atlattıktan sonra gerisi rahat zaten... merak eden arkadaşlar olmuş, bacım oruç tutuyor. sıkıysa tutmasın zaten. cezası yatmadan önce 100 kırbaç darbesi. popomu da kurtardım arkadaşlar sözlükteki eşcinsellere beyaz takke uçurduk.
bacısı oruç tutuyor mu diye düşünmekten kendimi alamadığım yazar.
bacın şeker hastası olur inşallah.

bende kırbacın olayım vur beni .....
şimdi bi kaç kelam yazıştım kendisiyle de diyor ki;

--spoiler--
ben aslında bayanım. memelerimi falan okşuyorum. azdım ama söndürenim yok. o hikayelerimde vajinalarıyla renk katan bacı aslında benim, bi nevi kendimi ifşa ediyorum
--spoiler--

tövbe bismillah, çarpılcaz mı ne? ne hayallerim vardı bunla. beraber rus garılarını türbanlayacaktık, gey bara gidip salavatlar eşliğinde geyleri imana getirecektik, tranyleri tekrar adam edip sultn ahmet'e neyim götürecektik. bütün ümitlerim yıkıldı sözlük.
islam borsasına ömrünü harcayan, minik bir kardeşimiz. hacı dinciler acımıyor rus'a 100 dolar basıyor sen ne dininden bahsediyorsun lan bize? *

zamansız bitirdin kemalizm ruhunu! Git lan! Püh suratına lan! Din din diyorsun Doğubankta elektronikçilik yapıyorsun * Barim hac malzemeleri satan bi tükkan açaydın *
Şu an elimde yüksek devirli spiralle bacısının bakır donunu kesmeye çalıştığım yazar, mamafih anahtar yokmuş.
Sevişelim mi diye mesaj atmış yazar.

Hacı ramazan Ramazan olur mu hiç
oto mesajlar atarak, hayatını sözlüğe, geyiğe, endekslemiş tanımadığım arada sırada oto mesajları ile kutucuğu yandıran vatandaş. ailesine sabırlar, kendisine de buradan uzaklaşmalarını diliyorum, zira çok kaptırmış kendini buraya.
kadir gecesi bacısını iftara davet ettiğim mümin kardeşim.
kedili medili mesaj atmış bana. kedi videosu da istiyoruz.
benim ramazanımı kutlamamış hoca efendi yazarımızdır.
sevdiğim beğendiğim troll. beni yine boş geçmemiş.

Teşekkürler.
Beni unutmuş ibne yazarı.
Hani mk mesajım?
Attığı capsle guldurmus sevimli kedi.*
Ramazan ayi icin cok tatli gorsel gonderen yazar.
Küçük enişte.