bugün

(#27971226) Şu entrymi artılayan akpli yazar. Ayrıca kendisi eski mhplilerdendir. Bunu mhp gençlik kollarından kovmuşlar diye duydum. kedisi salih her yere tüy döküyomuş galiba. O da bi hışımla akpli olmuş işte. Salih'i de sırf akp seçim irtibat bürosuna tüy dökmesin diye zorla türbanlamışlar orda.ama kardeş bak doğru yolu bul bas chp'ye. Hem onlar kedi seven naif insanlardır. Evet.
Öldürdü gülmekten.
her mahalle, sokak arası, pepe gündüz kuşağı seyircileri arasında bulunabilen bugün CHP'ye oy atmış (18i doldurduysa) bir insan alkışlıyoruz.
kendisine çok gülsemde bu sefer güldürmedin etucum. (bkz: 1000 tl asgari ücret alıp utanmadan sitem etmek)
seçim yasağını çiğnediğinden dolayı ysk'ya bildirilmiştir.
bu kadar entry görünce, bunun da mı skandalı çıkmış diye girip okuduğum nik altına sahip yazar.
bir malumatım yok kendisi hakkında.
espri anlayışı güçlü bir arkadaşımızdır.
(bkz: ak trollerin şu anki yüz ifadesi)
Şahsıma şöyle bir resim göndermiş sahis:

görsel

Hemen gittim akpye kosa kosa.
utançtan sözlüğü terketmesi gerekirken ısrarla maaşının peşinden koşan aktroll öncüsü.
kafasını patlatmak istediğim biri ama cidden patlatmak istiyorum.
Hbbia bu adamın önünde diz çöker izmir marşını okur.
banada aynı resimden şaapmıştır.
bir yazar
(bkz: gelmiş geçmiş en antipatik lider/#27999467)

kurban ol lan sen atamıza.
görsel
(bkz: gelmiş geçmiş en antipatik lider/#27999467)kendisi kara ve kıllı olduğundan zoruna gitmiştir.

görsel
türkiye cumhuriyeti kimliğini bunun gibilere kim neden verir çok enteresan. Sığınmacı statüsünde ülkede barındırılmalı. Bu hayata zorlanarak bir gece mülteci olarak bir yere kaçarken gemide geberir gider. Bunları kim insan yerine koyuyorsa büyük kusur işlemiştir.

Az ötede oyna kürt. Ayrıca bunun gibileri şu şekilde özetlemiştik, (#23403815).
ismini aktroll diye değiştirmesi gereken yazar.
Hayırlı etuuu'lar arkadaşlar...

Arada bir güldüren masum troll. umarım aseksüeldir.
aseksüel değilim ama bakireyim. kendimi evleneceğim kadına saklıyorum.

miss turkey izleyeceğinize açın ritmini arayan kalpler falan izleyin. takkesizliğin lüzumu yok... hem bunlar mı güzel ben daha güzelim hepsinden akoyim.
iyi yürekli, masum bir takkedaşımızdır
ilginçtir ki beğendiğim bir troll.
Nadir beğenilen trollerden kendisi.
Ortalıkta olmayan yazar. Tarikattan mı kaçırdılar acaba.
Bonzaiyi fazla kaçırmış yazar.
(#28039688) ufacık beyniyle mustafa kemal atatürk'ü eleştirmeye çalışan yüz karası. sen atatürk'ün içip üstüne bastığı sigara kadar olamazsın.