bugün

entry'ler (983)

adanada türk kızlarına sapkınlık yapan suriyeliler

her hangi bir yere gidildiğinde o bölgenin kurallarına uymak icabet eder değil mi? ırkçılığı, tacizi ya da sapıklığı savunamayız lakin bir dönüp Türk erkeklerinin davranışına bakın.. bir dönem şakşakladığınız (bkz: Hayrettin) ve yeni dönem youtuberı olan (bkz: Orkun Işıtmak) ın ferrari ile kız kaldırma * videoları milyon milyon izlendi. daha da kötüsü beğenildi. Youtube'ta bunlara benzer Türk erkekleri tarafından yapılmış binlerce video var ve Suriyeliler Türk kızlarına yapınca suçlu oldular öyle mi? çünkü Türk kızları sizin malınız ve sizden başka kimse taciz edemez, dövemez, hakaret edemez değil mi? Bravoo...

Kız tavlamak, kaldırmak, indirmek vs. adına yapılmış hiç bir videonun mantığı yoktur. yapan şahsın ırkı, memleketi, yeri yurdu ne olursa olsun net kapasitesizdir ve üretme yeteneği zayıftır. Suriyeliler de bu tanıma dahildir, Türklerde...

Yerin dibi not: ramazanda şort giydiği için dolmuşta darp edilen arkadaşı da bu kadar önemseyin ve o lanet tacizcinin de cezasını kesin bi'zahmet...

güne bir gerçek bırak

yaşamayı, mutlu olmayı beceremiyorsanız gidin kafanıza sıkın, dünya kaynaklarını tüketmeyin, diriniz bir işe yaramıyor bari ölünüz yarasın...

fakirliğin anlaşıldığı anlar

(bkz: pringles)

caferi

şia mehzebinden imam-ı caferi sadık öğütleri ile ilerleyen mezheptir. Şuan ki türkiye deki lideri Selahattin Özgündüz'dür.

niye ingilizce dünya dili

(bkz: babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi)

2004 doğumluyum ve bundan gurur duyuyorum

sözlükten 1(bir) yaş büyük olan yazar. gururlansın tabiki hakkıdır.

sözlük yazarlarının itirafları

maaşı ay sonunu, konuşma paketi bir sonraki kesim tarihini bir türlü göremesede son model cep telefonu ile gezen o dangalaklar varya hani? he bir tanesi de benim. not al beni sözlük müsait bi yer kınarsın.

ssclose

12.nesil taze yazar. çaylaklıktan kurtulur kurtulmaz çosturacak buraları kanımca. *

cipralex

kullanırken ne mide bulantısı, ne kusma ne de diğer ıvır zıvırları yaşadığım ilaçtır. ani tepkileriden sıyırıp, dingin, huzurlu görmüş geçirmiş ak nineye döndüm sayesinde. gün içinde arakladığı bütün aksiyonu da rüyalarda yaşatır sağolsun.

şarkıların sonuna amk eklemek

Şarkıya doğallık ve içtenlik katma eylemidir.

Özledim teninin kokusunu özledim amk

sözlüğün acımasız gerçekleri

Ornegin; Yazarların abazaliktan formatı sikmesi.

yalnızlığı tek cümleyle açıklamak

Gereksiz bir yorulma işlemidir. Yalnız olanın açıklayacak bir durumu veya bir kişisi yoktur. Bu sebeple açıklamaya gerek yoktur.

sözlük yazarlarının itirafları

Bundan 4 yıl önce sözlüğe girdiğimde o kadar zekice başlık ve entryler okuyordum ki kendimi bazen eksik hissettiğim bile oluyordu. Şimdi ise o kadar gereksiz bir guruh tarafından ele geçirilmiş ki sözlük yazarsam; onlarda aynı kefeye konmuş olacağımdan utandigim için yazmiyorum. Teknoloji geliştikçe beyinlerin yok olmaya başladığını düşünüyorum. Yazık bize sözlük gerçekten çok yazık!

kuzenim yazmış

"kuzenimin sana yazmak istedikleri var" olarak zamana uyarlanabilecek yırtma şeysi

sözlükte kadın olmak

cok değişik bir şey değildir aslında. çok bariz kadin olduğunuzu belli eden bir entry girerseniz ya erkek zannederler yada troll. şikayetçi miyiz? asla.

sözlükte kadın olmak

cok değişik bir şey değildir aslında. çok bariz kadin olduğunuzu belli eden bir entry girerseniz ya erkek zannederler yada troll.

ben de özledim

internetten izleme sevdasına yine reytinglere takılmış olan dizi.

breaking bad izleyeceklere tavsiyeler

izlemeyin.

entel kitap veya film ismi üretmece

kitap: içinizdeki enteli sikeyim
film: içinizdeki enteli sikeyim (uygulamalı)

fierna

paralel evrende don paça gezen salon yazarı. dışarı atılırsa üzülmez.