bugün

entry'ler (164)

gecenin şarkısı

Emel Sayın'dan Kulakların Çınlasın

annenin yokluğunun hissedildiği anlar

Kokusunu içinize çekemediğiniz her andır.

terazi burcu kadını

Net söylüyorum ki zordurlar. Kaynak; Tecrübe

olması gereken şeyler

Annemin omzu, annemin kokusu... Hiçbir şey demese, yapmasa bile babamın olduğunu bilmek...

namaz kılmak

Kendini bilmektir. Kendini bilen kendisini yaratanı da bilir.

anneyi özlemek

Telefonun kapanmamasını istemektir. Sabahın olmak bilmemesidir...

pazar sabahları ailecek yapılan kahvaltı

hiçbirşey'e değişilmez !

hoşlanılan erkeğin beş vakit namaz kılması

Bayanların kaçırmaması gereken erkektir diye yazmışlar ama bunun 35 yaş öncesi ve 35 yaş sonrası bayanlar diye kategoriye ayırmak gerekir diye düşünüyorum. Zira bayanlar 35'ine kadar hep elektrik arıyorlar ya * 35'inden sonra manen aydınlanma oluyor galiba

kız arkadaşına yemek yapan erkek

Nesli tükenen, elde değil baş üstünde tutulması gereken erkektir. Bu devirde kahve yapmayı bilmeyen bayanlar oldukça yemekten çok daha fazlasını da yapar erkekler !

yakışıklı olmadığı halde kızları götüren erkek

Para var Huzur var diyebilen erkektir.

maaşın az ben senle çıkmam diyen kız

Akılları 30 yaşından sonra başlarına gelecek ama gelip geçerken oluşan rüzgardan dolayı ne olduğunu bir süreliğine anlayamayacak olan kişilerdir.

patrona ayar vermek

Söze yersen diye başlamak gerekir. Ayar verdikten sonra bünyenin sağlam bir rot balans ayarına girmesi gerekir.

esra erol

Çöpçatanlık yapmanın, müfettişlik gibi bir mesleğin (bkz: ben) maddi olarak kazandırdıklarından daha fazla fayda sağladığına ispattır.Binlerce hesapla uğraş, risk denen kavramı canlı olarak hisset, kıdem denen seviye belirleme sınavını en kallavisinden yaşa, üst yönetime önün ilikli hesap ver ama bak neredeyse hiç harcamazsan 10 senede kazanabileceğin bir paranın çöpçatanlıkla da kazanılabilindiğini hazmede hazmede yaşıyorum.

kadınlarda aşk belirtileri

30 yaşından sonra akılları başlarına geldiği zaman gözle görülür bir şekilde kendini belli ediyor zaten.

sabır

Şu an itibariyle içimde olduğum atmosferik basınç durumudur. insan sabretmesine sabrediyor ama sabrın karşılığında verdiklerini geri alması hiç kolay olmuyor...Hep derler ya kin ve nefret en aşağılık ve insana yakışmayan duygulardır diye. Maalesef bu sabır o duyguları hep besliyor, sessiz ve derinden. Seneler geçse dahi o sabrın yanık izleri insanda hala gözüküyor

iett şoförlerinin kıskandıran maaşı

Bunca yıl okuyup tabir-i caiz ise mürekkep yalayıp, iş hayatına girince yaladıklarının yutturulmasından tut ta yüksek lisans yapıp ana dili yabancı dili olanların 1.000 tl altında maaşa çalıştıklarını bilmek ve bilipte insanın hayatında kendisine sormaması gereken belkide tek soru olan bu nasıl adalettir durumunun canlı örneğidir.

Buradan anlaşılıyor ki eğitim iyi kazanıp geçinmeyi sağlamıyor. eğitim sadece nefes almayı sağlayacak kadar kazandırıyor ama daha fazlasını da tükettiriyor.

bir erkekte olması gereken özellikler

sabır.... tek kelimeyle olması gereken 100 maddeye bedeldir.

ikizler burcu kadını

balık burcu erkeklerinin kesinlikle uzak durması gereken kadınlardır. tecrübeyle sabittir.

aşkı en güzel anlatan dizeler

sen desem seni bilir misiniz?
sen diye bir desen çizebilir misiniz?
bir mesken bulamadım kalbime...
büyük aşklar vardır bilir misiniz?

erkegi seksi yapan unsurlar

limitsiz bir kredi kartı ve akabinde bayana söylenecek olan limit sizsiniz cümlesi. Bunun dışında sabır ve hacı yatmaz kalemi gibi her söylenen lafa kafa sallamak. Kararsızlıklarına tahammül göstermek. Tecrübeyle sabittir.