bugün

izdivaç programına çıkan gelmiş geçmiş en tatlı gelin adayıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=phXap0r_Kaw
Bu gencecik yaşında, ki gördüğüm kadarıya düzgün imkanları falan da varken neden evlenmek istediğini anlayamadığım şahıs.
Hadi onu geçtim, neden katılıyorsun yavrum izdivaca? Ne de güzel kızsın hiç mi yoktu etrafında şöyle eli yüzü düzgün bi herif?
Pişman olacan yavrum büyüyünce.
tanım: sıradan bir merve.

tanım2: merve ırkının bir üyesi.
Artık bir eş bulup mutlu olmasını istediğim gelin adayı .
tam evlenmelik dediğim kızdır.
dudağında piercingi çok hoş duran izdivaç kızıdır.
Bi bu bide hostes merve.
bazı erkeklerin ne kadar afedersiniz ikiyüzlü olduğunu gösteren kızdır.

bütün gün orda oturup gelen taliplerine ağız yüz eğiyor kezban denecek her türlü özelliğe sahip, sizleri bizleri hepimizi salak yerine koyuyor orada şöhret oluyor biz de izleyip "hüee talip olurum ne harika kız hüee" diye beyin akıtıyoruz. yazık.
Cahilin önde gideni bir vatandaşımızdır. iki kelimeyi bir araya getirememektedir. Ayrıca güzel değildir.
Asıl derdi koca bulmaktan çok herkese hayir deyip ekranda kalmaya çalışan güya üniversite mezunu hanım kızımız.
böyle güzel kızın orada ne işi var şeklinde düşünmeye sebep olan kızdır.
bi içim sudur.
sözlükteki apaçi kızlardan hoşlanan erkek takımını bizlere göstermiş olan kızdır. işsiz güçsüz bomboş bir kız 21 yaşında evlenmek için esra erola katılmış rezalet resmen.
aşık olunası kızdırki ben sanırım oldum.
tanımam etmem fakat 21 yaşında evlenmek isteyen kız maldır, ya git hayatını yaşa.
medya maymunu olup milletin diline düşmek neden?
21 yaşında evlenip 2 yıl sonra keko kocandan dayak yemek neden?
git oku, kendini yetiştir.
talip olmaya gideceğim kızdır. gerçekten çok güzel.
yaşıtlarımız koca peşinde koşarken biz hala vizeydi, finaldi, dersdi, projeydi, rapordu diye vatana millete faydalı olalım diye uğraşalım, şu kıza gösterilen değerin milyonda biri bize gösterilmesin. (bkz: i don t want to live on this planet anymore)
uğruna şiirler şarkılar yazılabilecek insanüstü güzellik.
görsel
bir hostes merve olmayan merve ailesinin bir üyesi.
şimdi seri eksileyeceksiniz diye güzel değil diyemedim, zaten güzel değil de demem, hoş kız ama öyle bir yazmışsınız ki ben de ilahe beklemiştim.
neyse umarım talibini bulur, evlenir.
kikirdek gülümsemeleriyle ne kadar cahil, ne kadar çocuk olduğunu kanıtlar gibi. daha senin yaşın kaç başın kaç derdine ne oldu a kızım.
dün gülümsemesiyle bugün ağlamasiyla dikkat çekmeye devam eden kızan.
hala nasıl evlenemediği merak edilen kızdır. eli yüzü düzgün üni de bitirmiş. oradaki 30-35 yaş arası ayılar için biçilmiş kaftan. demek ki kimseyi beğenmiyor.
Ben aşık olmak istiyorum ühü ühü diyerek gozlerimizi yaşartmış kızdır.
(bkz: kıyamağm)
Tam bir 20 yasında esra erola katılabilecek kezban dusuncesi.
Gereksizdir. Herkes 15 dakikalık şöhret olacakmış ya o çoktan kotayı aşmıştır hadi ama.