bugün

artık televizyon programı yapmayan, 1990 larda öğleden sonra kuşağını tv lere yerleştiren, aşırı yapmacık bir televizyon yıldızıydı.
yapmacıklığının yanı sıra son dönemlerinde reyting kavgasına girmesi nedeniyle kalitesi de bir hayli düşmüştü.
esra ceyhan kardeşler gibi saçma bi benzetme yapabilirim her an.
mercedes marka minibüsünü özel şoförüne kullandıran şahıs kendisi doğal olarak arka oturur.
kanal d atv show tv star gibi kanallarda iş bulamayıp kanal 7 ile anlaşmıştır.
deniz feneri derneğinin gelirleri ile ayakta kalan bir kanalda haftada 40 bin lira alan sunucudur. düşünün artık somali için deniz fenerine bağışladığınız paralar nerelere gidiyor.
şebnem kısaparmak'ın haftalık 50000 lira istemesi ve kovulması yerine kanal 7 de program yapmaya başlayan hatun.
kanal 7 den haftada 40 bin tl alan şahıs.
eski popülaritesini yitirmiş kişi. atv, kanal d, tv8 derken son olarak kanal 7'de görülmüştür yakında flash tv'de çıkabilir.
10 sene önce çekilseydi ortadan , bugün çok güzel hatırlanacaktı.
bir esra ceyhan vardı hbb ve atv kanalında ne güzel program yapardı.
ne tatlı bir kızdı , denilecekti.
esra ceyda sandım yanlış alarmmış amk.
bi sunucu bu da işte.
samimiyetsizliğinden tiksindiğim sunucu.
http://tvarsivi.com/playe...s=2012-12-21+16%3A07%3A29

senin gibilere program yaptırıyorlar ya, yazıklar olsun.
bir hayvan mezarı üzerine kendisi ve programında kendilerince yorum yapmışlar, güldüklerini ve acıdıklarını söylemişler. esas bu zavallı, gülünecek ve acınası olan insanlara benden bi tavsiye, sevginin kime duyulacağını siz bilemezsiniz, sevgi öyle bir şeydir ki; sizin gibi "sadece bunu seveceksin" diyen insanlar tarafından bilinemez.

dipnot: esra ceyhan hanımefendi daha çok gülmek isterse ankara-gölbaşı'nda bulunan hayvan sığınağının hayvan mezarlığı bölümü vardır. gitsin bol bol gülsün, sonra da evine dönüp haline acısın.
(bkz: camış) kedisine mezar yapmak için tarla alan adamda apayrı bir muamma. allah böyle mallara veriyor parayı işte.
ayıp etmiş sunucumsu kadın. zaten umrum bir insan değildi iyice nefret ettirdi an itibariyle.

(bkz: beyinsiz)
sunucu olduğu söylenen kadın. yemin ediyorum tanımıyorum. kim ki ?
Aynaya bakıp kendi haline acıması gereken kadın.
gülüşü çok şey anlatır. insana bile değer verilmeyen bir ülkede hayvana verilen bu değer ve saygı şaşkınlıktan gülme krizine sokmuştur.
kendi gibi aklı kıt dört beş insanı(!) topladığı programında insan sevgisinden, hayvan sevgisinden ne kadar uzak olduğunu göstermiş yaratık.
son yıllarda aldığı kilolar, girdiği ağır depresyonlar ve zaten olmayan beyni sebebiyle şöhretten düşmüş, atv'den kovulmuş,
hiçbir kanalda iş bulamayıp anca kanal 7'ye kapak atabilmiş sunucu müsvettesi. son günlerde, prim yapıp gündeme gelebilmek
adına hayvan seven insanlara ithaf ettiği "ruh hastası" tabiri ile gündemde. ne kadar karaktersiz, merhametsiz ve sevgisiz bir
insan olduğunu ortaya koymuştur.

benim köpeğimin ve kedilerimin bokunu yesindir.

ayrıca program yayınlandığından beri binlerce hayvansever kanal 7 ve rtük'e şikayet yağdırmakta, avukatlar hukuksal mücadeleye
hazırlanmaktadır. zira hayvan sever binlerce kişiye, yapılan hakaret karşısında dava açma hakkı doğmuştur.
şimdi bu kadını zerre sevmem de bu sürü psikolojisini anlamıyorum amına koim.

sen daha o izlediğin video da olayı anlamamışsın.kadın orada kediyi gömen adama gülüyor ki bende güldüm adam bide arazi almış.şimdi görende esra ceyhan cat slayer mod a bağladı kesiyor falan sanacak.kadın çıkıp kedileri öldürün mü demiş hayvanlara bakmayın mı demiş ne yapmış amına koim.adam o kedi için yaptığı mezar masrafını gitsin hayır kurumlarına bağışlasın ya da gitsin hayvan barınaklarına yem alsın.yemin ediyorum herkes embesil arkadaş hem kediye gülse ne olur gayette komik yani.buna gülmenin hayvan düşmanlığıyla alakası ne.türbelere gidip garip garip şeyler yapan kadınlara gülünce din düşmanımı oluyorsun?.
pazartesi gün kü programında sözde bi hayvanseverin kendisine önce hakaret mesajı attığını sonra da özür dilediğini söylemiştir ama bu izleyicinin ismini vermemiştir çok kurnaz ya biz de yedik.
yıllardır ekranda olup, ne meziyeti var hiç anlayamadığım insan.
Yıllardır aynı tarz, aynı mod ve aynı sıkıcı ve basit hareketler. insan bunca yıldır kendini hiç mi geliştirmez, yenilemez. Ayrıca kadının herşeyi sahte geliyor bana. insan gülümserken bari doğal olmalı birazcık. Uzun zamandır görmememe ve izleyememe rağmen beynimin tüm hücreleri hatırlıyor kadını nasıl yerleştiyse artık! işte bu nedenle ekranlardan uzaklaşmasını evinin hanımı olmasını arz ve rica ederim saygılarımla...
ergenlik döneminden beri kendisini düşlediğim esmer, harika dudakları olan, insanın içini yakan bir tene sahip türk kadını.