bugün

belki biraz klişe olacak ama benim çocukluğumda ki bayram tadı ve neşesi artık yok.
Eti bumbo (şu çikolatalı portakallı hayvan şekilli bisküvimsi). scobydoo lu bi kenarında çikolata olan petibör, cornetto karadutlu.
Şereftir.
leblebi tozu.
bekar ve özgür yıllar.
Çok eski olmasa da (bkz: leyla ile Mecnun)
(bkz: facit)
cesaret aşk savaş her şey vardırrrrrrrrrrrrrrrr.
O. özellikle su sıralar çok hissettiriyor.
eski dostluklar samimiyet, teknoloji birçok şeyi öldürdü.
annem...
sevgilinin ev telefonundan arandığı dönem.
Sevgili.
Sevmek, sevilmek ve huzur.
Beynini kullanan insanlar.
(bkz: buz parmak) 25 kuruştu. Zengin fakir her çocuğun dondurmasıydı o. Hey gidi hey.
yetenekli sanatçı, sporcu, bilim adamlarımızdır. paralarımızın üstündeki adamların yerini dolduracak insanlar yetiştiremiyoruz maalesef, hepsi kaçıyor, tutamıyoruz.
insanlara olan güvenim. Bu devirde babana bile güvenmeyeceksin sözünü teyit ettim.
huzur..
Sazlıklar bülbül ve tarla kuşlarının sesleri gece sabahlara kadar bağıran kurbağalar. Devasa leylek sürüleri. Hiç biri yok artık.
Sayısız benim için hayatının her dakikası eskiye özlemle dolu olan birinin gücü yeter mi hepsini buraya yazabilmeye. .
istiklal caddesinde akan trafikte arabaların altında ezilme tehlikesi yaşanmış bir çocukluktan gelme olunca. .
Hadi bi tane yazayım yine de.
Dolmabahçedeki lunapark. .
Ders, ödev, sınav v. S.

Kaç yıl oldu hala bazen rüyama giriyorlar.
insanı trikotillomanik yapan alaska frigo.
Turbo ciklet,
Kısa soft camel,
Bizimkiler dizisi.
okul önünde tezgah kuran elma şekerci ve macuncu-- (macunlar tahta çubuğa mutlaka kırık bir tornavida ile sürülürdü).