bugün

entry'ler (847)

anneanne evi denilince akla gelenler

Gereksiz eşyalar.sürekli birşeyler alıp biriktiriyor,sonra da eşyaları koydugu yeri unutup yenilerini alıyor.bu yüzden kavga ediyoruz ama yine de o kadını seviyorum.hayattayken kıymet bilmek lazım. Bana kendimi hâlâ bir cocukmusum gibi hissetiriyor.

26 yaşında olmak

20'den çok 30'a yakın yaşlarda olduğunun yavaş yavaş farkına varmaya başladığın yaştır.18 değilsin fakat henüz 30 da olmadın.her yaşın kendi güzelliği olduğunu ve hiçbir şey icin gec olmadığını farketmek gerekiyor.hangi yaştaysan onu en güzel şekilde yaşamaya çalış ve geçmişi düşünme.

seni seviyorum diyene verilen saçma cevaplar

Biliyorum.bana bilmediğim bir şey söyle.

sözlük yazarlarının hayalindeki doğumgünü pastası

Dışı çikolatalı,içi frambuazlı ama en önemlisi sevdiklerimle yiyebileceğim bir pasta olmalı.

içinden geçeni yaz

Iş görüşmesinde deneyimli eleman istiyorlar,deneyim kazanmak için iş gerekiyor.bu kısır döngüde olan işsiz vatandaşa oluyor.

herkes iş bulacak diye bir şey var mı

Ne kadar kolay açıkladı 4 buçuk milyon işsizliği.hayret ettim.dün yine gittiğim iş görüşmesinden elde sıfırla ayrıldım. Bugün hastaneye gittiğimde işsiz olduğum için sigortamin olmadığını söylediler.herkes iş bulmak zorunda efendim,çünkü iş olmadan yaşayamıyoruz.

kızların namusuna takıntılı tip

Başkasının namusuna dil uzatmak yerine kendi namusuyla alakadar olması gereken tiptir.ama malesef ki bu tür tipler konuşularak eğitilemezler.boş teneke gibi gürültü etmekten başka yapacak işleri de yoktur.

sözlük yazarları şuanda ne yapıyor

Şuan ölmekten korktuğum için uyumuyorum.evet,saçma olduğunun farkındayım ama bu gece aslında bir süredir ara ara beni yoklayan kalp ağrılarım daha sık oluyor.ilk defa kalp-damar cerrahisinden randevu aldım,kısmetse bir kaç gün sonra gideceğim.acaip rahatsız edici ve korkutucu bir haldeyim şuanda.kafamı dağıtmak için uğraşıyorum,yine de başarılı olamıyorum.sevgili kalbim sürekli "ben buradayım."diyerek kendini hatırlatıyor sağolsun.niye böyle bir duruma düştüğümü düşünüyorum da belki de artık yaşadığım kalp kırıklarına dayanamıyordur kalbim.yine de yıkılmadık ayaktayız.

gratis in savaş alanına dönmesi

Açık ve net bunlar hep strateji.kasa kuyruğu bütün gratisi dolaşıp kapının orada bitiyordu ki kapının yaninda olanlar alarmın çalmasına sebep oluyordu.klimalar çalışmıyordu ve 2 kasanın bir tanesi arızalıymış!!hiçbir şey almadan kuyruga girsen kuyrukla beraber gratisi gezdiğin için bir sürü ürün alabiliyordun zaten.niye kasalar tam indirim günü arızalanıyor çünkü kuyruk sırasında insanlar beklerken daha çok ürün alabiliyorlar sıkıntıdan.net 2 saatlik kuyruk bekleyen var.

94 doğumluların artık genç olmaması

94'lüler yaşlı değil de şanssızlar diyebilirim.5 yaşındayken deprem oldu (99 depremi).2016'da darbe gördüler.daha neler göreceğimiz belli değil.en son da bedelli 94'lüleri tutmuyor.ama kesinlikle genç olmadiklarini düşünmüyorum.öyle düşünenlerin ruhu yaşlı,içi evlilik programları izleyip,çeşitli saçmalıklarla çürümüş kişilerdir.sadece okul bitene kadar genç olabileceklerini düşünen kişilere diyecek bir şey bulamıyorum.gidin baston alın kendinize.

gelecekteki sevgiliye not

Sev beni.
say beni.
dürüst ol.
sadık ol.
trip atma günaydın mesajı at bana.
görüldü atma kalpli emoji at bana.
Hastalandığimda annemle bir olup doktora gitmem için başimda dırdır et.benimle ilgilen.beni öv.ben gidecek olsam da izin verme,bırakma beni.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Gece gece delirmemek elde değil.bu sigaranın kabızlıga faydası mı var acaba?üst komşu tuvalette sigara içiyor dumanı bize geliyor.benim de en tiksindiğim koku sigara kokusudur.yat zıbar diye tavanı mı dürtelim illa.

bir kızı kullandıktan sonra terketmek

Kız kendini kullandırmazsa terkedilir.kız kendini kullandırır yine terk edilir.günümüz ilişkileri böyle.

1 haftalık ömrün kaldığını öğrenmek

Aslında bunun verdiği boşvermişlik hissini istiyorum.ertelemeden,geleceği değil sadece bu anı düşünerek yaşamak...hep isteyip de ertelediğim o kadar çok şey var ki hangisini yapacağımı şaşırabilirim belki ama fena da olmaz hani doktor sonuçları karıştırsa falan.

erkeklerin aldatma nedenleri

Burada sadece erkek aldatır gibi bir algı yaratılmış fakat kadın da erkek de aldatabilir.bunun en belirgin sebebplerinden bir tanesi günümüzde o kadar tüketmeye yönelik bir yaşam sürüyoruz ki her şey gibi sevgi de tüketiliyor.aradaki sevgiyi,saygıyı tükettiğinde ilişkide sorunlar ortaya çıkıyor ve yeni bir sevgi aranıyor tüketilecek.

bunu okuyacağını bilsen ona ne söylerdin

Senin elektriğini değil soluğunu keserim.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Bütün evi temizlersin,yorgunluktan canın çıkar ve biri gelir burnunu karıştırıp gözünün önünde yere atar.burnunu,elini ve o koca kafasını kırmak istersin.bu nasıl berbat bir yaratık olabilir ki diye düşünürsün,bulamazsın bir çare.

asla ama asla değer verilmeyecek olmak

Kim kime değer veriyor ki artık?insanlar sadece kendilerini düşünen bencil yaratıklar haline geldi.artık değer görmek için değerden başka şeyler vermek gerekiyor malesef.

bu cidden orospu çocukluğudur

Zaman bizim için çok önemli.bu yüzden Bir insanın zamanını çalmak bu başlık altında yazılabilir.birini evlenme vaadiyle kandırıp,sözlenip halâ eski sevgilisini stalklayan bir kişi bence bu tanımlamaya girmelidir.

öldürmeyip süründüren şeyler

görsel
Sevgili zannediyordum uçurummuş meğer.

Bir de sevdiğim biri öldüğünde artık onu göremeyecek olmanın verdiği acı.o süründürmekten beter ediyor insanı.