bugün

unutulsa bile hiç sevilmese bile insana yinede acı vermesine yol açan durumdur.
Dünyanın en büyük işkencesi.
kişi sevmiyorsa ..kimden aşağı kasım paşağı dedirten durumdur. * * *
"göreceksem eğer kör olsun bu gözler görmeyeyim bi daha"dır.

(bkz: allah belanı versin grup 84)
hele birde o an yanına gidip selam vermek ya da bir şekilde selam vermek zorunda kalmak durumu varya işte o an çok ezik hissedebilirsiniz
başka partinin gençlik ya da kadın kollarına üye olmuş eski sevgilidr.
sonucu için: (bkz: eskı sevgılıyı ozlemek)
eger iliskiyi bitiren taraf sensen ve karsi taraf icin hala iyi hisler besliyo bide ustune vijdan azabi cekiyosan, mutlu edebilitesi yuksek olan ihtimal.. sonunda hayatina bi rota vermeye calisiyodur eski sevgili... seni unutmaya baslamistir.. en azindan oyle gorunuyodur.. umariz daha iyi olsundur.. aradigini bulsundur. **
ne denli umursamaz davranılırsa davranılsın kıskançlık krizi geçirten vakka.
eski olduğu için omuz silkilesi durumdur.
(bkz: sevgilisi olanlar düşünsün)
'hayat işte, kimin eskisi şimdi kimin yenisi' diye iç geçirerek söylettirebilecek bir durum.
eğer sevgi bitmemiş ise kalbi çatlatır,ne yapacağını şaşırırsın yere göğe sığamazsın,öyle kötü bir durumdur.
eğer bu sırada başka bi sevgiliniz varsa hiç umursamadığınız fakat eski sevgiliniz gözünüzün önünde öyle dolaşırken siz hala sapsanız içinize acaip oturan, delirten durumdur.***
(bkz: eski sevgiliyi farklı yollarda görmek)**
gordugun zaman sevmiyorsan bile icinde degisik kiprasimlar olur onunla gecirdigin zamanlari hatirlarsindir.
midede çeşitli atraksiyonlar oluyormuş gibi tuhaf tuhaf, anlamsız, tanımsız şeyler hissedilmesidir. yukarı doğru yürüyen merdivende aşağıya inmeye çalışan bir çift gördüm, normal bir çift görsem zaten dikkatimi çekmez, elele kolkola, onun eli belinde diğerininki berikinin kıç cebinde derken aydım ki o eski sevgilim! aman allahım şerefsize bak daha kaç ay oldu bre diye içimden içimden söyleniyorum, bir ateş bastı beni, asfalyalar attı gitti zaten. bi ömürlük süre geçti sanki, gözleri iyicene yumup tekrar açtım ki ayrılık sonrası herkesi eski sevgili sanma sendromuymuş, metronun altındaki camiye gidip iki rekat namaz kılıp şükrettim.
Bu kol sayısının bir çiftten fazla olmasının size daha bi koyacağı hadise (bkz: motorla çıkmak)
(bkz: unutulamayan sevgiliyi başkasıyla görmek)*
eskı sevgılının evlenmesını bılmek,bır baskasının gozlerının ıcıne baktıgını gormek kadar kotu bır durumdur.
maziyi mazi de bırakabilenlerin pek iplemeyeciği durumdur.lakin önde yaşanılacak uzun ve kendine ait bir hayatın vardır.başka biriyle elbet bir gün yolun kesişecektir.
(bkz: kaç kere yemin ettim)
Eski sevgilisini gören herkes,allahım kör et beni der...
okulda eski sevgili çaktırılmadan izleniyordur. bu esnada karşısından gelen kıza kollarını açarak sarıldığı görülür ve midene sağlam bir yumruk yemiş gibi olursun. bulunan en yakın tuvalete gider ağlar ağlar çıkar ve o zat-ı muhteremi sonsuza kadar unutursun. *
normal bir olay. birde;

(bkz: aaa sarkiydi lan bu)

(bkz: seni baska kollarda görmektense ebedi uykuya yatasim geliyor)

(bkz: haluk levent)
sana değmezmiş diyebileceğimiz olay.