1. 1.
  edirnede ve ankarada olan elit bir semt.

  başlık başıma kalmıştır... arkadaşın sildiği bakınızı bari ben yazayım : (bkz: esentepe kavşağı)
  -1 ... yoga yapan mistiq kedi
 2. 2.
  selcuk üniversitesi kampüsü' nün kurulu olduğu mevki.
  ... dalton ana
 3. 3.
  izmirde de vardır 1 adet bu semtten.
  ... pideci
 4. 4.
  bursa'da, mudanya yolu üzerinde bulunan semttir. aynı isimde bir tramvay durağı da vardır. kışın bu bölgede fark edilir bir esinti olur. * *
  ... stalker
 5. 5.
  Bolu gerede mevkiinde bulunan, içerisinde bir de esentepe oteli'nin bulunduğu küçük bir tepe. Ağaçlarla kaplı, içerisinde futbol sahasından kayak pistine kadar pek çok imkan içeren doğa harikası mekandır. Ankara'ya 140 km mesafadedir. Seneler öncesinde sadece bir otelin bulunduğu tepe artık yeni bir tesisleşme içine girmiştir. Yemek alanları yan yana ağaçlar arasında yer bulmuşlardır. Peki iyi mi olmuş? Hayır bok gibi olmuş.

  Eskiden buraları bilerek gelen elit bir kesim gitmiş, yoğun bir muhafazakar akım başlamış buraya. Etraf pislik bürümeye başlamış. Çevrede hanzo tipler eşlik etmeye başlamış. Kısacası yazık olmuş arkadaş. Bir daha gezmem heralde buraları diyerek son kez gezdim. Yazık.
  ... jacksparrow
 6. 6.
  yozgat'ın boğazlıyan ilçesine bağlı bir köydür.
  ... muhasebeye giris
 7. 7.
  sakarya universitesi merkez kampusunun bulundugu sapanca golu manzarali yer.
  2 ... karizmatiklider
 8. 8.
  bugün 5 dakika içinde beyazlara bürünmüş, adına yakışır şekilde rüzgarı olan, sakarya üniversitesinin konuşlandırıldığı yer.
  1 ... ifrit
 9. 9.
  muhteşem göl manzaralı e5 e çıkışı olması nedeniyle ulaşımı oldukça kolay olan kışın kardan biraz etkilenen sakarya üniversitesinin ana kampusunun kurulu olduğu tepedir.
  ... eurasia
 10. 10.
  istanbul kartalda bir mahallenin adı.gerçekten rüzgarlı bir mevkidir. 14 yıl bu mahallede yaşayıp bursaya intikal edince burada da esentepe olması ve bu esentepenin mahalleme sınır bir semt olması beni şaşırtmıştır.
  ... mukaddes