bugün

sağa sola saldırarak ilgi çekmeye çalışan hede.

sanane kardeşim hadise'den ne alıp veremediğin var ?

http://magazin.milliyet.c....2011/1423433/default.htm

bre saldırgan, at bi tweet iki tweet de bir konuda 20 tane tweet atıp da nasıl popüler olmayı amaçladığını çaktırıyorsun.

saldırgan, ağzından salyalar akıtan kötü niyetli kişi seni.
hiperaktivite mağduru olabilir ama aktivitesini paraya dönüştürmekte üzerine yok.
yamulmuyorsam bugün cnn türk'te mesut yarın programında olacak adam.

mesut üstad şöyle bir divit atmış:

--spoiler--
Dr. Erol Köse, Haluk Levent, Fırat Tanış ve Astrolog Meltem Keleş Polat. Fena bir gece olacak. Her telden, bemolden siezden/ 23.30 CNNTürk
--spoiler--
"bu zamana kadar hiç dr. ünvanını kullanmadı da şimdi niye bu ünvanı her yere yazma ihtiyacı duyuyor?" diye düşünmeden edemiyorum.
ünlülerin içindeki en büyük trollerden. bu bir, mehmet ali erbil iki.
en saçma konuşan adam.
doğruları kabullenemeyen birisi olsa gerek, şimdide sözlükçüler için "çoluk çocuk" yakıştırmasında bulundu.
tuhaf bir adam, ya da doğruları görmekten aciz.
yoksa asıl çocuk mu demeliydim?
gerçek olduğundan şüphe ettiğim kişilik. Bence doğduğu günden beri rol falan yapıyor yani.
gereksiz insan.
bildiğin çocuk.
ergen psikologlarını göreve çağırmak zorunda bırakan kişi.
herkese boş beleş, ergen, bebe derken kendisini de tanımlıyor sanki.
'yazık çok yazık' sözünün birebir karşılığı. acıyorum.
dün gece mesut yar'ın programında, antropoz yeşiliyle arz-ı endam eden ve sözlükçülere ''çoluk çocuk'' yakıştırması yapan, çoluktur.

(bkz: ışınla bizi scotty)
medyada tanınmış insanların bilinmeyen yönlerini anlatarak gündemde kalan kişi...
Klasiğin ardında yürüdüğünü, kimsenin basmadığı yere bastığını düşünen neil armstrong'dur. Oysa bastığı yer hep boktur.
meymenetsiz suratlı bir adam bu. pislik adamın teki. kıçından başından her yerinden bela salgılıyo. adamın suratına baktığımda sanki televizyondan bile bana bulaşıcakmış gibi geliyor. antipatik herifin teki. birkaç kişi haricinde saçma sapan kişilerle gündeme gelemiyor tabi, sağa sola saldırıp gündemde kalmaya çalışıyor işte.

en son haluk bilginer ve zuhal olcay'a sarmıştır. komşularmış bunlar vakti zamanında. yok zuhal olcay'ı haluk bilginer sabahlara kadar dövüyormuş, zuhal'ı kocasının elinden zor alıyormuş, pansuman yapıyormuş v.s v.s işte. şimdi bunları söylemeye ne gerek var(?) boşanmışlar, kendilerine başka hayatlar kurmuşlar, çoluk çocuğa karışmışlar. senin derdin ney şimdi anlamadık vasifsiz abi(!)

tabiki sevgili haluk bilginer de bunun altında kalmayarak mahkemeye vermiştir kendisini. haluk bilginer'i burdan öpüyor, erol köse'yede ohhhh iyi oldu sana diyip birde nanik yapıyoruz. * *
türkiye'nin en zeki yapımcılarından birisi olması bir yana, doktordur da. böyle insanları biz sadece ekşi sözlük, mekşi sözlüklerle hatırlıyoruz ya çok üzülüyorum.
bazı büyük sanatçıların isimlerini kullanıp, kötüleyerek yine gündemde kalmaya çalışan bir insan türü.
an itibariyle twitterda hadise ile pkk arasında bağ kuran insan.
kendisinin bu dünyaya sağ salim getirilmesi bile kadın hastalıkları ve doğum uzmanı için başlı başına malpraktistir.
(bkz: daktır erol reyiz)
aslında her ne kadar hadiseyi kötülesede hadise bunla çalışsa bu adam hadiseyi adam eder lan. mercan ı sattırdı adam hadiseyi mi sattıramıcak?
Mal ülkemin iftihar edeceği zat-ı muhterem. şu girdiler bile ona fazladır. keşke girdiler sayfalar halinde kendisine paket edilip gönderilse. ileride mutlaka bu sayfaları rulo yapıp çeşitli oyunlar oynayacaktır sayın doktorumuz. bu arada çoluk çocuk demiş ekşi yazarlarına. kendisi bilmem kaç yaşında olmasına rağmen her konuda oyuncağı elinden alınmış çocuklar gibi davranmasının ne tür bir hastalık olduğunu çok iyi biliyordur. yani umarım.
saldıracak yer arayan insan.
http://birbak.mynet.com/t...ergi-kavgasi-buyudu/11284
sürekli kendini öven, kişilerle ilgili dedikodu yaparak, alaycı demeçler vererek, onu eleştirenleri ergence tanımlar yaparak aşağılamaya çalışan, sıkıştığı yerde 'sözlüklerde gerçekten iyi yazarlarda var' diyip sıyrılmaya çalışan, ben kendimi övmüyorum diyerek 2 kötü huyunu saydıktan sonra kendince sayısız iyi huyunu sayarak kendini övmeyen, peşine taktığı apaçi , televole gençliğiyle dolu hayran kitlesi tarafından adam yerine konulup kendince dürüstlük abidesi olan şahıs. bu kadar entry alması onu büyütmez aksine ona bakınca acıyan, bu sahte tavırlarını gören, kalitesiz duruşuyla gündemde kalmasını eleştiren bireylerin sayısının fazlalığını gösterir. hoş , kaliteli kaç insan gündem olabilmişki bu ülkede, oda ayrı bir acı.