bugün

Erkek uluculardan kadın uluculara sorulardır.

Neden ruh haliniz hormonal dengelerinize göre sürekli değişmektedir?
sizi gidi şımarık pis şıllıklar.
kaşınan şikayetçi memnuniyetsiz pis kaltaklar.
siz zavallı kadınlarsınız durduk yere neden ağlarsınız.
ofsayt: takım arkadaşının topu ayağından çıkarmasıyla eş zamanlı olarak rakip oyuncudan veya oyunculardan ileride olmaktır.oh be kurdum cümleyi
Ulan alayınız aptal aptalsınız akıllı sayınız yüzde 10 bile değil ne bu kezbanlık bana açıklayın
Not:kezban rüyası
Kadınlara sorular başlığı altında kadınlara hakaretler olmuş.
adet olduğunuz zaman üzülüyor musunuz? hangi ruh hali içindesiniz?
Kadinlari neden bu kadar kiskaniyorsunuz?
Hop yavas kardesim insan cevaplicak bunlari. Soru mu sorulmus hakaret mi edilmis belli olmayan basliktir.
Ayni anda iki erkekle seks yapmak istermiydin?
sunamadığınız şeylerin reklamını yapmayı ne zaman bırakacaksınız?
Neden piç erkek?
neden erkekleri sizi mutlu edecek eşya olarak görüyorsunuz ?
işinize ne zaman bakacaksınız milletin arkasından konusmayı gıybeti bırakın ekmeğinize bakın.
Hangi takımı tutuyorsunuz?
Karsinizda iki erkek var ve birini secmeniz lazım;
1. Erkek : hayatınızın aşkı, duygularınıza hitap eden kişi.
2. Erkek : hayatiniz boyunca yasadiginiz en iyi cinsel deneyimi size sunan kişi.

Hangisini seçersiniz?
Saat kaç?
gelin ve kayınvalideler olduğunuzda neden birbirinizle anlaşabilme sorunu çıkabilir deniyor veya çıkıyor bir erkek olarak anlamıyorum. iyi anlaşanları da var evet ama ne bileyim. mesela ben ileride allah izin verir de evlenirsem, anneme, anne eşim şu yemeği pek bir güzel yapıyor ya bayılıyorum ona ve her şeyine desem, ya da tam tersi, eşime; annem bu yemeği pek bir güzel yapardı hayatım desem, sorun mu çıkar. swh. ne diyeceğinizi duyar gibiyim. ama şunu net söyleyeyim. annem diye söylemiyorum ama benim annem de bir melektir. benim eşim olacak kişiyle mutluluğumu görürse kendi daha mutlu olur. eşim olacak kadını da hayırlı biri ve beni seven bir kadını bulursam, ben daha başka ne isteyeyim.
Neden size yaranılamıyor?
Neden nankörsünüz?
Babanızın evi rezidans mıydı?
Allah sizi ıslah etsin...
Neden fenalık içeren konularda zekanız artıyor.
vitirde elleri havaya kaldırıyor musunuz?
Namuslu kadınları istisna ederek.nasil mide var sizde o şeyi ağzınıza alıyorsunuz.
biri nasıl bir erkekle evlenmek istersin diye sorduğunda idealist uslu sakin, aldatmayan erkekleri anlatıp, nerede bi pezevenk varsa ona neden çörekleniyorsunuz?

toplumdan korktuğunuz için gizli fantazilerinizi mi saklıyorsunuz? yoksa kendi kafanızda kendinize koyduğunuz yasakları kendiniz yine çiğnediğinizde bi haz mı geliyor?
yüze oturmak hakkındaki fikirleriniz neler?
kocanızı banyoda yıkar mısınız...