bugün

entry'ler (19)

kız kıza tatile giden kızların asıl amacı

kız kıza tatile gitmek.

eski sevgilini bir hayvana benzet

bukalemun.

norm ender in aşırı seksi olması

Ben de aynı fikirdeyim.

üçlü eksi saldırısı

neye uğradığımı şaşırdım.

erkeklerden kadınlara sorular

ofsayt: takım arkadaşının topu ayağından çıkarmasıyla eş zamanlı olarak rakip oyuncudan veya oyunculardan ileride olmaktır.oh be kurdum cümleyi

bursa kızları

rakipsiz güzellikte olup izmir kızlarıyla kafa kafaya yarışmaları.. hımm peki

türk kızı

Neymiş.. gülümsemiyormuşuz patron olsun arkadaş olsun muhattap olmak zorunda olduğum erkekler olsun ben hepsine samimi şekilde yaklaştıkça çok geçmeden yavşadılar. Türk erkekleri de böyle işte genellemeyse genelleme aq yok gülücük falan kimseye.

yuva yıkanın yuvası olmaz

Örneklerine istisnasız hep rastladım. Hatta yaşattığı acının daha fazlasını yaşayana da şahit oldum.

başörtülü personele nefret kusan izmirli

ülke geriye gidiyormuş..Zihniyet olarak bunlar gibiler yüzünden geriye gidiyoruz evet bu da bi çeşit çomar arkadaşlar. bunun bir diğer versiyonu da açık giyinenlerle başı belada olan çomarlardır. iki taraf da aynı kulvarda yarışıyor.
salın artık şu kadınları biii...

kutahyadaki kiz kavgasi

Buram buram varoşluk,cahillik,eğitimsizlik.. falan filan kokuttu ortalığı
kaç yıl geçti hala Yılmaz'ı msn den sileceksin tarzı kızlar eksilmedi.Üzülüyorum.

ilk mesajı neden kız atmaz

Eğer çok isterse atıyor. kendimden biliyorum.

zor işiten yaşlı ders hocası

bir an önce işi bıraksa da atanamayanlara umut olsa.

kara çarşaf

Allah korusun şimdi öyle bir durumumuz olsa şu an kara çarşaf giyen kadınlar mı cepheye mühimmat taşıyacak?
Bence "Cumhuriyet kadınıyız diyen kevaşeler"(!) taşır.

yunanistanın ülkeye mülteci sokmaması

kendilerine bakamıyorlar mültecilere nasıl bakacaklar?

insanlar değişir mi

fikir ve düşünce olarak tabii ki değişir. günden güne, içinde bulunduğumuz şartlara göre olur bu. ama karakter ve kişilik olarak çok zor.

ağız tadıyla karı kıza laf bile atamamak

Ağzının tadına başlayayım. Öyle ağız tadı mı olur?

eve atılan kızın senin anan bacın yok mu demesi

Çok naif, duygusal, masum.. ama aklı başına geç geldiği için zekadan bahsedemeyiz.

chp nin izmiri kaybetmesiyle yaşanabilecekler

Köklü şeylerin değişmesi neredeyse imkansızdır. O yüzden kafa yormamalı ha eğer kaybederse de parti olarak ciddi bi şekilde sarsılırlar.

dinlediğin şarkıdan bir söz yaz

Şimdi öylesine söyle mırıldan birisine...