bugün

erem şentürk : 1974 istanbul doğumlu reklam filmi yönetmeni. kısa filmleriyle uluslarası ödüller almış,
aynı zamanda senaryo yazan aslında işletme okumuş genç yönetmen.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Erem_%C5%9Fent%C3%BCrk
reklam yönetmeni. bir adam hem bukladar dolu ve konusuna hakim aynı zamanda bukadar tevazü sahibi olabilir.
erem şentürk ismini çok az kullanır. yazdığı hikayelere, ve çektiği kısa filimlere mezarlıklardan okuduğu isimelerle imza atar.
festivalde seyredip yabancı sanadığım 'paradoks' isimli kısa filmin yönetmeni.
tanıştım kendisiyle tebrik ettim.
ekip çok iyiidi ben pek bişey yapmadım, sağolsunlar arkadaşlar güzel yaptılar ve diyerek beni etkileyen yönetmen.
senaryoyu kendisi yazmış, kurguyda kendisi yapmış fakat erem şentürk yazmamış.
bunu öğrenince de çok şaşırmıştım.
abimizdir. reklam yönetmeni. fikrimin ince gülü dizisinde de yönetmenlik yaptı bi ara. üretken kreatif direktör.
sıradışı programında hükümet lehinde yardırmaktadır.
Çok sivri dilli bir şekilde hükümet lehine konuşmakta olan insan. Bir de kaçırdığım sahte anne muhabbeti var ama du bakalım.
karizma bir abimiz.
twitterda coşturuyor. sahte anne kk süperdi.
Önce Ülke TV de rastladım, sonra Twitter da buldum.
Entelektüel derinliği popüler aydınlara taş çıkartır. Çok ayrıcalıklı sanatsal performansları vardır. Irkçılığa ve izimlere karşı yıllardır savaş verir.
ideolojilerden kurtulmuş ( ilerlemeye açık progresiv sivil toplum ) teorisi bildiğim kadarıyla başka dillere çevrilmiştir.
Genelde geri planda durmayı tercih eden sadece yazan biriydi. Gezi eylemleri kızdırmış onu galiba.
Açık söylüyorum, Geziciler fikir ve bilgi olarak Erem Şentürk'ün karşısına geçmesinler. Geziciler başına büyük bela alabilir.
Ciddiyim bak adam kitapları sayfa numaraları söyleyerek ezbere falan okur dikkatli olsunlar. Öyle küfür ederek, hakaret ederek halledilebilecek tiplerden değildir.
Fırsatını bulursanız iyi dinleyin anlarsınız ne demek istediğimi.
an itibariyle ülke tv'nin sıradışı isimli programında konuşmacı olarak yer almaktadır. hükümet lehine, muhalefet aleyhine baya yağdırıyor kendileri. kılıçdaroğlu ile ilgili akıl hastası, akılsız, fikirsiz, hafif insan gibi hakaretlerde bulunmaktadır. kılıçdaroğlu duyarsa hakaret davası açar, açmalı da. fikir özgürlüğü hakaret yolundan geçmemeli.
''ben hükümetin temsilcisi değilim'' diyen zaytung haberi gibi adam.
allah'ını seven bu adamın üzerine beyin atsın.
Işid götu yalamaktan dili tahriş olan Şahıs.
Türkiyenin en iyi kısa film yönetmenlerinden biriydi. Şimdi ak parti taraftarı bir gazetede yazar sanırım. O cenahta da çok büyük bir eksikliği gideriyor(rasyonel eleştiri ve dünyayı tanıma eksikliği). Bir ara televizyon dizileri gençliğin ahlakını bozuyor dendiğinde kendi tabanıyla ters düşmek pahasına hiç bir televizyon kanalı insanların ahlaki yapısını değiştiricek kadar güçlü değildir. O dizileri izleyenlerin ahlakı zaten bozuktur diyerek kendi tabanıyla bozuşmayı göze almıştır. Isid düşmanıdır.
an itibari ile 360 haber kanalında çok güzel konuşan insan.
az önce 360 tv de izledim 1 saat. ciddi manada kafa açtı. bakış açısı değişik anlatımı güzel. kendisini takip edeceğim.
Habertürk' te canlı yayında anti-sekülerim dedi herif ciddi ciddi. Biri şu adama şu an sekülerizmi sekülerizm sayesinde eleştirebildiğini söylesin.

Soyadından utan ayı.
şehitlik ile alakalı bir konuşmasını gördüğümden beridir, nerede askerlik yaptığı ile alakalı hiç bir bilgiye ulaşamadığım, gazetecimsi yönetmenimsi birisi.
Pelikancı

görsel
Maaşlı ve mamalı bir troll.
gördüğüm en bilgili gazetecilerden. hem islami bilgisi yüksek hem de dünyadaki ve ülkemizdeki olaylara hakim. özellikle irancılık fitnesine karşı bizi çok uyarmaktadır.
güncel Önemli Başlıklar