Kesin bilgi beyler.

Aksi olursa editlenecektir.
(bkz: inşallah)
hangi rizelinin rüyasıdır bilinmez.
Aktrollerin ıslak rüyasıdır.
Mühürsüz oylarla birlikte maksimum %47'de kalacak.
(bkz: sieg heil)
Muhtemel olandır. Olmayadabilir. Baya çekişmeli olacak düşüncesindeyim.
calacaklari oylarla bile mumkun olmayandir. o tayyip yikilacak...
(bkz: odaya girdiğimde %53 le kazanıyordu)
Ya sayi saymayi bilmiyorsun ya dayak yemedin.
Yüzde 43 civarı oy alacak. Milliyetçi oyları almak için kandil operasyonu var derler ise ikinci turda şansı olabilir. Bu yüzden CHP generaller üzerinden siyaset yapmasın o işi seçilince yapsın. Sırası değil. 48 bandında alırsa ikinci turda kazanır. Şüphesiz balikesirli bu sefer düşebilir diyor.
Sanal aleme bakıyorum adamı bi kaşık suda boğacaklar çevreye bakıyorum rte den baskası yapamaz diolar ikilemde bırakan durumdur.
Evet beyler dedigim dogru cikti. Anlatmaya gerek yok.
Henüz ysk da %33 oy açılmışken, erken beyandır.

Bakmayın tv lere.
en iyi sistem kılıçdaroğlu'ndaydı. ıslak imzalı sandık seçim sonuçlarını da aldılar... açıklasın!
%0.04 dustukce dusuyor be aslan. dur daha erkenden sevinme, sonra sampiyon sanan fenerbahceli gibi kalakalirsin.

fenerbahceli kardesler şeyapmasin onlara satasma yok.
görsel
(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
Cumhurbaşkanlığı seçimini mhp nin etkisi ile kazandığı ortada. Milletvekilliği seçiminde oy oranı epey azaldı. Bir sonraki seçimde hükümetin değişeceğini düşünüyorum.
%42...
Hadi %44
%46 yı öpüp başınıza koyun.

En pik döneminde almış mı bakiim bi sor.
söz konusu olamayacak olan durum. anketlerde yüzde 33 civarında seyrediyor. müttefiklerinden sadece mhp ciddi oranda oy alıyor. tek başına chp ve hdp' nin oyları bile kafa kafaya gideceğine işaret ediyor.
zaten ciddi ciddi o kadar yüzdeyle kazanırlarsa da ben kıbrıs'a yerleşirim. siz nereye gidersiniz bilmem ama durulmaz artık bu ülkede. çevremde akp seçmeni kalabalığı istemiyorum çünkü.