bugün

dördüncü nesil yazar. * * o bir fenomen.
yaklaşan seçimler için oy toplamaya gelmiş iktidar yanlısı havası barındıran kişi.
baslarda yilin caylagi secilecegini sandigim ama zamanla yazar mertebesine yukselen, bu gazla giderse sozlugu ele gecireceginden korktugum sahsiyet.
yaklasik on sene onceleri ortaokula yeni basladigi yillarda her sinavin ortasinda sinavi bitirip finiiis diye bagirmasiyla uzerine on kaplan gucuyle saldiran insanlarla kavga etmesiyle bugunku haline kavusmus kisilik.
sozluge yeniden kafadan * girmis buyuk yazar.
uzun bir ayrılıktan sonra sözlüğe hızlı bir giriş yapmış olan yazar. eski sıra arkadaşım olur ayrıca.
hoşgeldin yiğidim tekrardan aramıza. bırakma bizi bir daha dediğim er kişidir kendisi.
enerjisini nerden bulduğunu bilmediğim, yerinde durmayan, ordan oraya zıplayıp insanları da zıplamaya teşvik eden, bi de üstüne kafası çok basan, ortaokul, lise arkadaşı, bi ara çağırsada görüşsek...
pek yakında vatani görevini yapmak üzere aramızdan ayrılacak olan yazar. *
(bkz: sen kimsin be abi) (bkz: gel birlikte nü olalım kardeş)
saf değiştirdin bakıyorum dediğim yazar.
(bkz: hak yolunu buldu din kardeşim öptüm 2 gözünden)
(bkz: o simdi asker)
gata-ankara'ya uğurlanan yazar. terminal'de kendilerini tavana değdirme girişimlerimiz olduysa da başarıyla sonuçlanamadı*, ama otobüsü durdurup istiklal marşı okuttuk kendilerine.
oha diyen yazardır. iki dakika boş bırakmaya gelmiyor.
askerde olmasına rağmen sıkça msn'de görülebilen yaratık.
o şimdi sivil.
askerden gelmesinin ardından hemen alemlere akan eğlence insanı.