bugün

askerden gelmesinin ardından hemen alemlere akan eğlence insanı.
o şimdi sivil.
askerde olmasına rağmen sıkça msn'de görülebilen yaratık.
oha diyen yazardır. iki dakika boş bırakmaya gelmiyor.
gata-ankara'ya uğurlanan yazar. terminal'de kendilerini tavana değdirme girişimlerimiz olduysa da başarıyla sonuçlanamadı*, ama otobüsü durdurup istiklal marşı okuttuk kendilerine.
(bkz: o simdi asker)
saf değiştirdin bakıyorum dediğim yazar.
(bkz: hak yolunu buldu din kardeşim öptüm 2 gözünden)
(bkz: sen kimsin be abi) (bkz: gel birlikte nü olalım kardeş)
pek yakında vatani görevini yapmak üzere aramızdan ayrılacak olan yazar. *
enerjisini nerden bulduğunu bilmediğim, yerinde durmayan, ordan oraya zıplayıp insanları da zıplamaya teşvik eden, bi de üstüne kafası çok basan, ortaokul, lise arkadaşı, bi ara çağırsada görüşsek...
hoşgeldin yiğidim tekrardan aramıza. bırakma bizi bir daha dediğim er kişidir kendisi.
uzun bir ayrılıktan sonra sözlüğe hızlı bir giriş yapmış olan yazar. eski sıra arkadaşım olur ayrıca.
sozluge yeniden kafadan * girmis buyuk yazar.
yaklasik on sene onceleri ortaokula yeni basladigi yillarda her sinavin ortasinda sinavi bitirip finiiis diye bagirmasiyla uzerine on kaplan gucuyle saldiran insanlarla kavga etmesiyle bugunku haline kavusmus kisilik.
baslarda yilin caylagi secilecegini sandigim ama zamanla yazar mertebesine yukselen, bu gazla giderse sozlugu ele gecireceginden korktugum sahsiyet.
yaklaşan seçimler için oy toplamaya gelmiş iktidar yanlısı havası barındıran kişi.
dördüncü nesil yazar. * * o bir fenomen.