1. 1.
  yoklama almayan, arada sırada yaptığı quizlerle sınıfı hafiften yoklayan profesor. derslerinden kesinlikle bir verim alamazsınız. zaten kendi yazdığı kitabını okutan hocamız, 50 dakikalık derste kitapta yazan cümleleri harfi harfine tekrarlamaktadır. herhangi bir grafik çizimi yahut farklı anlatım teknikleri kullanmaz; arada sırada kürsünün etrafında yer değiştirmeyi tercih eder. yani o da olmasa yeminle hareket olmayacak koca salonda. geçme düzeyi olarak final notlarını baz alır. isterseniz vizeden 100 alın; finalde 55-60 ın üstüne çıkamazsanız - ki bundan aşağısı %60 sıfır, %40 5-25 arasıdır - başarısız sayılırsınız. aklınızda kalacak diğer bir özelliği de benim üç tane yanyana konulmuş halimle aynı büyüklükte olan göbeğidir *. ders dışında karşılaşmanız pek mümkün değildir. o yüzden muhtemelen sizin için sadece bir hoca olarak kalacaktır.
  3 -1 ... thor voivoda
 2. 2.
  gün itibariyle şahane mikro kitabıyla tanışma fırsatı buldugum hoca. o ne yahu kaç yüz bin sayfa? kpss'ye hazırlananlar için birebirdir eserleri o ayrı. "ilk fırsatta makroyu da alacagım. erdal unsal kitapları. okuyunuz, yazınız, çiziniz" şeklinde reklam kuşağı cümleleri sarfetmeme sebep olan iktisat bombardımanının müsebbibi aynı zamanda.
  2 ... susamsokagi
 3. 3.
  erdal muzaffer ünsal olmalı tam adı.
  1 ... pax romana
 4. 4.
  kitaplari yok satan hoca ismail bulmus tan calismayi gotu yemeyenlerin yegane kurtaricisi.
  -1 ... ucan tabut
 5. 5.
  kapakları itici kitapların yazarıdır.*
  makroiktisat kitabının 7. baskısının 338. sayfasında, son paragrafın son virgülden sonraki kısmında yanlışlık yapılmıştır.
  2 ... ctrlshiftenter
 6. 6.
  kpss ye hazırlananlar için bir numaralı kaynak olan mikro ve makro iktisat kitaplarını yazan hoca.
  3 ... carriye roxalina
 7. 7.
  uluslararası iktisat kitabının kaynakça bölümünde Adam Smith'i Adam S. olarak yazmış. kitaplarını diğer uluslararası standartlardaki kitaplardan copy-paste şeklinde yazmıştır. mülkiye'nin iktisat kürsüsünün başına gelen ercan uygur'dan sonraki en büyük felakettir.
  2 -1 ... icbukey osurma uzmani
 8. 8.
  son sınavında da sıfırlar havada uçuşmuştur.
  1 ... daha once secilmemis yazr ismi
 9. 9.
  ankara üniversitesi bünyesinde iktisat hocasıdır. kitapları bir çok üniversitede okutulmaktadır. kpss ve kurum sınavlarında ise adı;uludağ üniversitesi bünyesinde görev yapan bir diğer iktisatçı zeynel dinler ile birlikte anılmaktadır. iktisadın iki baba isimi bu iki hocadır. hakkında iyi ya da kötü çok şey söylense de, kaçışınız yok. sorularınızın kaynağını bu adamlar hazırlıyor beyler.
  ... marskedisi
 10. 10.
  kendisi şahsımın hocasıdır.

  derslerinde denildiği gibi salondaki tek hareketi kendi oluşturur kürsünün etrafında gezerek.

  baya kalıplı bi amcamızdır, hem boy hemde cüsse olarak...

  edit; şahsımın derken, o 200 kişilik sınıfta bi bireyim yani, bu.
  -1 ... baba24