bugün

Muharrem ince tarafından ismail küçükkaya'ya atılan mesaj. Bu mudur yani sayın ince. Çıkıp adam akıllı bir açıklamayı bile çok mu gördünüz bize.

Edit: ne diye eksiliyorsunuz lan ibneler. Ben bugün bu adama oy verdim doğru düzgün bir açıklama benim en doğal hakkım.
içim acıdı resmen aq. adamlar aylarca birbirlerini gazladılar sosyal medyada seçim kazandılar istiklal mahkemesi kurdular yargıladılar adam astılar, en sonunda ellerinde yine seçmeninin karşısına çıkma vefası bile göstermeyen bir chp lideri.
twitterda tag oldu.
Afferin ulan sayın ince. Senden beklenmeyecek olgunluk. Hadi şimdi yerine dönebilirsin.
"Cehalet yine üstün geldi" nin kibarca söylenişi.
Ben şunu anlamıyorum. Ne çeşit gerizekalı bi insan tamam pes ediyorum der. Ulan düşsene sandığın peşine düşsene oyunun peşine düşsene seçmenin sana emanet ettiklerine. Oy demek namus demek. Düşsene ulan namusunun peşine.
Bir mesajla adam kazandı demesine hadi inandınız da adam derken erdoğanı kastettigine nasıl inanıyorsunuz lan.
ince, Erdoğan kazandı, dedi ve ardından normalde yapılmayacak olan balkon konuşmasının yapılacağı açıklandı. Neler dönüyor bilmiyorum ama muharrem ince'den beklenilen bir hareket değildi, o kadar açıklama yapıldı yok biz öndeyiz yok bilmem ne yok akp'nin oyu aslında 48 falan gibi hem halk TV'den hem de chpli milletvekillerinden açıklamalar yapıldı, siz sandıkları koruyun yeter denildi. Sonra? Sonra ince mesaj attı küçükkaya'ya ve "adam kazandı" dedi. Bu kadar basit mi ya? Açıklamayı yarına değil derhal şimdi yapmalıydı.
düşmanı da olsa kimse böyle bir hareket beklemezdi inceden. Artık ysk önünde bekleyenleri öldürme, iç savaş gibi şeylerle tehdit mi edildi diye düşüncelere kapıldım. Cidden ysk açıklamasından sonra basın açıklamasına çıkacam diyerek çıkmamak, sms atmak da ne? CB nin balkon konuşmasını yarıda kesmesi, sonra bu, akşener sessizliği. . . Var bir şeyler ama ne?
sevgilinin attığı ayrılma mesajından daha ağır olan mesaj.

(bkz: muharrem ince)
(bkz: 24 haziran 2018 genel seçimleri)
o verdiğim 50 tl sana haram zıkkım olsun şerefsiz.
edit: anladım ki milletin gönlüyle oynamış
24 haziran seçimlerinde muharrem ince'nin recep tayyip erdoğan için kurduğu cümle, bu cümleyi tv ekranlarında bir gazeteciye gönderdiği mesaj ile öğrendi tüm taraftarları da, bu cümle ile uykusuz kaınarak yapılan bir mücadele son bulmuştur ve bu söz kırk yapar, hastasıyız dede gibi tarihe geçmiştir.

(bkz: kırk yapar)
(bkz: hastasıyız dede)
ince bugün çıkıp akp propagandası yapacak.
samimi itiraf.
beyler kazanan patates adam.
https://www.youtube.com/watch?v=wHasLPBY78s

patates 6 tl malum aq.
(bkz: arkadaşlar düzeldi) açıklamasını akla getirendir.

millet birbirini sikmiş, ortalık yangın yerine dönmüş, sosyal medya muharrem ince yi atlı suvari birlikler kaçırmış diyen şizofren kaynıyor, açıklama bu.

ömer üründül bile daha gerçekçi. en azından kendi sesinden duyuyorsun yorumlarını.
Şaşırtmıştır.
(bkz: erdoğan iki dakika delikanlı ol)
(bkz: muharrem ince büyük istanbul mitingi)
(bkz: adam izindeyiz) muharrem de doğru yolu buldu.
yenilgisini hiçbir bahane altına gizlemeyen dürüst bir siyasetçi itirafıdır. bununla ilgili bir bardak suda fırtınalar kopartılmaktadır.
O kadar hızlı bir zamanda yaşıyoruz ki laflarımız yazdıklarımız anında görülüp duyuluyor, bundan dolayımı acaba bu sabırsızlığımız, herşeyi anında duymak anında görmek istiyoruz. Düşünsene m.incenin seçimden sonra konuşmayacağını, böyle bir saçmalık olabilir mi? Elbette konuşma yapacaktı.

Bu "adam kazandı" sözüde bu üzücü düşüncelerden isteklerden dolayı meydana gelmiştir.

Ne deseydi "millet kaybetti" mi? Bu daha kötü olurdu.
Kemal'in itiraf edemediğini söylemiş aferin.bu konuda mertmiş.ince tamam yenildik diyor,Kemal'de hala rüya aleminde pişkince yüzsüzce diktatörce yok onlar kaybetti diyor bunak herif.kin nefret hınçtan gözü hiçbirşey gör müyor.
gecenin o saatinde sevgiliden gelen tek kelimelik 'bitti' mesajı kadar içimi acıtmıştır.
Adamın amına koyim.
Adamın son iki harfi.
kardeşim sen gel o kadar laf söyle sonra adam kazandı de.muharrem inceyi ilk kez eleştiriyorum.sözünün arkadasında durup tebrik etmemesi gerekirdi.