1. 1.
    Gibson firmasının alt kuruluşu olan epiphoneun ürettiği les paul kasa enfes gitardır.fiyat bakımından çok daha makuldür,alınasıdır

http://www.epiphone.com/d...uctID=&CollectionID=6
    ... midnight
  2. 2.
    Dün itibariyle arkadaşıma almaya düşündüğümüz elektro gitar modelidir.Stagg türü bir amfide deneme şansını bulsamda mükemmel bir ses ve tona sahip.Piyangodan çıkması için tam bilet almam mümkündür.
    ... midnight
  3. 3.
    hayallerin gitarıdır. Alınsa asosyal olunacak, 3ay evden çıkılmayacak, çıkınca da virtüöz olunacaktır.
    3 -1 ... a little piece of heaven
  4. 4.
    gibson'un ürettiği les paullere göre fiyat çok ucuzdur ancak son dönemlerde epiphone'nin ürettiği gitarlar kalite özellikle sustain olarak gibsonlarla yarışmaya başlamıştır. hayretle izlemekteyiz bu kapışmayı tiz zamanda bir epiphone les paul edinmeyi yüce rabbimden niyaz etmekteyim.*
    2 ... imgelerle konusan adam
  5. 5.
    artık canıma tak eden ve almanın farz olduğu gitardır. derin araştırmalar ve patronla maaş konusundaki yapılan müzakereler sonucu - ki hiç bi bok değişmedi - bu gitarı alacaktır bu bünye. alınca uzun bi süre sözlükten uzakta duracaktır.

ilgilenenlere tavsiyede şöyle verilir; gidin deneyin o sırada o gitarı dükkandan kaçırmak isteyeceksinizdir.
    1 ... sebarstian
  6. 6.
    bir aksilik olmazsa 2 gün sonra elimde olacak olandır.

hayallerimin gitarına çok az kaldı. geçmiyor günler.
    ... leadman
  7. 7.
    gibson les paul den farkı, squier ile fender arasındaki farktan daha az olan gitardır. *
    sustain konusunda gibson kadar başarılı sert riffler için çok uygun bir gitardır.
    1 ... nr1strat
  8. 8.
    bir adet 2002 elitist modeline sahip olduğum gitar. üretimi 2004'te durmuş bu serinin parçaları amerika'dan japonya'ya gönderilip orada birleştiriliyor ve sonuçta harika japon işçiliği ile tadından yenmez bir gitar ortaya çıkıyor. amerikan gibson les paul'un bir çok modeliyle kapışabilecek kapasitede bir seriymiş epiphone les paul elitist serisi, belki de bu yüzden günümüzde üretimi yok. amerikan bir gibson les paul'un bugünkü serilerinde ağırlığı azaltmak adına gövdeye delik açıldığını ve bunun sustain'e kayıp olarak yansıdığını düşündüğümüzde epiphone elitist bulamasanız da les paul bir gitara sahip olmak istiyorsanız custom, prophecy, standart plus gibi modellerini tercih edebilirsiniz. az bir ton farkı için ki zannetmiyorum çok profesyonel değilsek, binlerce liralık lambalı amfilerimiz, analog pedal setlerimiz yoksa tutup gibson markasına 5-6 bin tl gibi bir para vermek akıl dışı.
    1 ... aram1zda kals1n
  9. 9.
    kafamda deli sorular oluşmasına sebebiyet veren zat-ı gitardır kendileri. slash manyağı bir insan olarak elbette ki gibson les paul manyağıyım fakat öğrenci oluşumun getirisi olan parasızlığım dolayısıyla epiphone'a yöneldim. gelin görün ki bu aralar başka gitarlar deniyorum ve kafam karışıyor. her kafadan da farklı sesler...

özetle, gibson'un yan sanayisidir, güzel gitardır. öperim.
    ... windwardside
  10. 10.
    elimde bir adet var bundan az kullanılmış tertemiz. isteyene uygun fiyata verebilirim. benim bir işime yaramıyor.

tanım: kaymak gibi bir gitar.
    -1 ... efkarsafir