bugün

Herhangi bir amacı olmayandır. Evet.
liseli mallıklarından biridir.
az gelişmiş üçüncü dünya ülkesinde sözlük yazarlığı yapan bir takım ipnetorların sanki kendini noter edası ile onaylmaması sonucunda görülen ve bazı entry'lere gerçekten yakışsa da bazılarında inek kakasına konan yeşil bok sineği gibi duran eylem.

ben nerede görsem bu ibişleri eksiliyorum, üzerine bir de mesaj atıp "yav argadaş, sen ne bok yemeye böyle her yazdığının sonuna evet yazıyorsun?" diye soruyorum.

onlar da bana genelde "lan olm, noktadan sonra evet yazıyorum, çünkü bu bir tek kelimeden oluşan cümle, dilbilgisiz herif, istediğim cümleyi yazarım, sana mı sorcam ulan" şeklinde cevap veriyorlar. ben de buna cevab veremiyorum, kötüm gibi kalıyorum. evet.
bu nasıl bir akımdır amk ? insan kendi kendini neden onaylar ?
hep aynı espiriye davet etmektir evet.
Fikir mühendisi vardı bir tane. Onun başlattığı akimdir. Evet.
Entry sonuna evet yazmak kişinin kendine yakışan noter maskesini giymesidir. Evet.
nedense saçmalıktır. Evet.
Eski bir ulu geleneğidir. Evet.

Edit: niye eksiliyonuz ki la?
yamulmuyorsam uzunca bir nicki olan şahsın başlattığı gelenektir. hah,fikir muhendisi fikriydi galiba. evet.
Bir daha düşündümde cidden haklıyım ben. Cumlesinin kısa halidir.
cenazede fatiha yerine daledondale okumak gibi bir şey. 11. nesil gariplerimde abi bu ofsayt mekanizması gibi bir şey mi diye soruyorlar bana. utanıyorum ulan yok qocum düz mantık o demeye!
Sıkça yaptığımdır.Neredeyse her entry sonuna girerim.Evet.
çok havalı oluyor. evet.
gelenekleri yaşatmalı.evet.
çok eğlencelidir evet.
Cok ergence gelmektedir,evet yazarkenki amac ??
(bkz: başlığı uplayıp @1i daha fazla eksiletmek)
Patenti (bkz: fikir muhendisi fikri) nin olan sey. Evet.

Kaliteli yazarlarin yanisira kalitesiz trollerinde kullandigi kaliptir.
oytunkaran nickli yazarımızın literatüre kazandırmış olduğu bir harekettir. evet.
Oytun un degil fiko nun sozluge kazandirdigi evettir.

(bkz: fikir muhendisi fikri)
bir klasın başlatıp bir spastiğin devam ettirdiği eylem.
oytunkaran isimli koca trolun entry sonuna biraktigi diskidir. mide bulandirir.
onay beyanıdır, gerekliliği izafi ve izafiliği yargılamak da gereksizdir, evet maalesef.
bir eylemdir. kimi zaman sinir bozucu olabilir.

-

2010'dan beri bu sözlükte yazarım. uzun bir aradan sonra tekrar geri geldim ve gördüğüm en ilginç olay bu oldu. lan her şey aynı; troller aynı, başlıklar aynı, format aynı. bi bu zımbırtı türemiş! bi ara adını hatırlayamadığım bir trol vardı o yapardı bunu. onun mirası olmuş sözlüğe sanırım?

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)