bugün

Adam gibi adam yazar eylemidir. Evet.
Ben eed yazıyorum o olur mu?
çok itici bir eylemdir. neden yapılır anlam veremiyorum. gördüm mü basıyorum eksiyi.
yazarın özgüvenini niteleyen/belgeleyen eylem.
Artık baymıştır iyice.
Oldukça rahatlatıcı bir eylemdir.

Bunu yapanlar genelde her anayasa referandumunda yetmez ama evet diyebilirler. Sonra da ne oy verdin diyenlere evet verdim, evet derler. Evet.
Bazı entrylerin sonuna cuk oturuyor ama her entrynin sonuna yazmak da özentilikten başka bir şey değil.
kişinin bir sözlük yazarı olduğunu belli etme biçimidir. bazen günlük hayatta da cümle sonlarına koyuyorum alışlanlık.ewed
kaliteli yazar eylemidir. evet.
hayır yazmaktan yeğdir.
bence entry sonuna evet yazan hesapların hepsi bir kişiye ait.
görsel
Sözlüğün efsane trolü Fikir mühendisi fikri tarikatı üyesi yazardır, evet.
Taklitçi, mal eylemidir.

Bunu yapanın kişiliği gelişmemiştir.
Gereksizlikten başka bir şey değildir.
niye yapıyorsun ki bunu diye sormak istediğim yazardır. Ayrıca ne kadar itici olduğunun farkında olmayan yazardır.
Oytunkaran taklidi harekettir.

Yazmayın itici oluyor, evet.
Formata uydurmaktır, evet.
Sonunda evet varsa o entry benim icin bitmiştir,tiksindirici mk.
Amariga özentisi sonucudur. Hayır ula hayır hayır hayır!
katılıyorum. evet.
oldukça itici bir eylemdir. adeta bunu yapan yazar kimseden onay alamayacağı için kendi kendini onaylamaktadır, psikolojik sorunlar yaşamaktadır.
bir eylemdir. kimi zaman sinir bozucu olabilir.

-

2010'dan beri bu sözlükte yazarım. uzun bir aradan sonra tekrar geri geldim ve gördüğüm en ilginç olay bu oldu. lan her şey aynı; troller aynı, başlıklar aynı, format aynı. bi bu zımbırtı türemiş! bi ara adını hatırlayamadığım bir trol vardı o yapardı bunu. onun mirası olmuş sözlüğe sanırım?

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
onay beyanıdır, gerekliliği izafi ve izafiliği yargılamak da gereksizdir, evet maalesef.
oytunkaran isimli koca trolun entry sonuna biraktigi diskidir. mide bulandirir.
bir klasın başlatıp bir spastiğin devam ettirdiği eylem.