bugün

belli bir başlığın altına düşüncelerini,istediğini yazmaktır(kurallar çerçevesinde tabi)
ya da yeni başlık açmaktır.
(bkz: arkadasim entry girsene)
zor iştir ama bilmiyen için aslında düşündüğünüz her şeyin yazmak istediğiniz her şeyin başkaları tarafından yazılması işi zorlaştıran tarafıdır ama sözlükteki zorluklar çok iyidir halk olarak iyi ye gittiğimizin işaretidir aynı entrylri düşündüğün insanların olamsını bilmek iyidir
entry girmek için entry girmek
* (bkz: yaşam kaynağı)
başlık altına yazılan entryleri değil,başlığı* düşünmeyi gerektirir.yoksa forum da olur chat de...dehey de tey tey...
her seferinde entera basmadan önce; "dünyanın sonunu getirecek 'event'ler silsilesinde ufak çapta ama gittikçe büyüyen bir reaksiyon başlatmak gibi bir hataya mı düştüm?" diye durup bir düşündüğüm eylemdir.
(bkz: oksimoron) : girdi girmek..
(bkz: uyumak)
(bkz: yedi kişi birleşip devekuşuna girmek)
entry "girilen şey, giri" anlamında olduğu için, "giri girmek" gibi anlatım bozukluğuna sahip cümle.

(ara: entry girmek)

yerine entrylemek, girdilemek, entry aktarmak gibisinden bişey dense daha anlamlı olur sanki cümleye yabancısı için.
bunu abartan insanlar için lütfen;
(bkz: 20 saniyede bir entry giren yazar)
sözlükte derdini anlatmak için yapabileceğin birkaçşeyden birisi.
yazarken kısa film çekmek.festival filmi olmasına özen göstermek.iç mekanda yapmak.ayrıntıları vermek.seyircileri(okuyucuları) yormadan ana fikri, söylemek istediğini dar alanda iletebilmek.her bulduğun senaryoyu mükemmel zannetmek.ama yinede çekmek*.deneye deneye doğruyu bulmak.
kıymeti bilinesi bir durumdur. giren var giremeyen vardır.
karalama usulü entry girenler de vardır. herhangi bir şeyi alırlar, fikirlerini oraya buraya yazarlar.

ben, mesela kağıda yazacağıma buraya yazıyorum. ağaçları kurtarıyorum.

bakın ne kadar ulvi bir amaca sahibim değil mi?
Bazen bu eylemi gerçekleştirebilmek için atmadığınız takla kalmıyor. Gönder derim göndermez, gönder derim iki defa gönderir, gönderme demezsem hiç göndermez. Bunun bir standardı var mıdır bilmiyorum(en azından kısa bir yolu).

işbu entry bir çemkiridir, lütfendir, dövünmedir.**
(bkz: dun gece yaptigim sey)*
yahu anlayamiyorum ben bunu yapanlarin amacini. yani anliyorum da gereksiz yere yapanlari:

(bkz: #1405964)

iyi tamam guzel. tanim yapmis biri ilk entry'de. eee? alttaki entrylere bakiyorum;

--spoiler--

hamile olup olunmadığını öğrenmenin kısayolu.
(filozofil, 21.12.2007 01:11)

(#2723507)

--spoiler--

yapma yahu. ciddi misin? hamile olup olunmadigini ogrenmenin kisa yoluymus. hadi canim sen de! ne yaptin sen simdi? ne verdi sozluge? boyun uzadi mi? entry giremiyorsan girmemelisin arkadas. entry girmeyince ucurmuyorlar ya. arkadas edin sozlukten, mesajlas, kaynas. sozluk servislerinden yararlan. ama rica ederim entry girme. gozunu seveyim.

tanim: herkesin yapmamasi gereken eylem.
sıkıntı geçirmek için bir araç olabilir.
anlatmak işte, içinde ne varsa klavyenin tuşlarıyla yansıtmak. entry girmek için entry giremezsin mesela, açarsın sözlüğü boş boş dolanırsın ah entry girsem diye bir derdin varsa. okudukça açılırsın, ben de bunu gördüydüm dersin başlar akmaya yazılar. açıkçası kendimi en çok özgür hissettiğim zamanlardandır.
son derece keyifli bir şey. Bilgi, geyik, bok püsür herşeyi kuralına uygun bir şekilde yazar ve paylaşırsınız. Tabii yanına bir kaç eylem eklediğiniz de çok daha leziz bir hal alır örneğin;

entry girerken çay içmek,
entry girerken müzik dinlemek,
entry girerken yemek yemek gibi gibi...
hiç bir şey olmasa bile,
arkada bir şeyler bırakmaktır.
hatırlanmaktır.
takdir edilmektir duruma göre.
rahatlamaktır.
özgürlüktür.
çaylak olunduğunda pek bir özlenen fasilite.
kısaca;

(bkz: giri girmek)

hatta;

(bkz: giri giri vermek)
aslı entry yapmak olan bozuk sözcük öbeği.
güncel Önemli Başlıklar