bugün

entry girmek için entry girmek... hiç bu kadar çaresiz olmamıştım.
sozlükte tanım yapmak icin girilen yazılı metin ben entri girmeyi sevmişimdir oldum olası imkanım olsa 7/24 entri girerim.
Ananısının rahminde kalmayı başarıp dünyaya geldikten sonra kendilerine ikinci başarıları olarak entry girmeyi hedef koymuş kişilerin binlerce kez yaptıkları eylem.
Sesli olmayınca zorlanmama sebep olan durum. Bir süreliğine tellerimi yormamam ve mümkün olduğunca fısıltıyla konuşmam gerektiği için sessiz entry giriyorum.
Keyif vermeyendir. Evet.
Bazılarının sadece girmiş bulunmak için yaptığı eylem.
her kula nasip olmaz.
tam entry girmek için heveslenirsiniz ki başlıkları görürsünüz..
görsel
Bireyin bir konu hakkında olan düşüncesini bazı kurallar çerçevesinde yazıya dökmesidir.
Yazmak ya da yazmamak, işte bütün mesele bu!
insanlar mutlu olmak , duygu ve düşüncelerini paylaşmak için bazen ise başkalarının fikirlerinden ilham almak için yazdıkları,okuduklari girdilerdir.
(bkz: sigara içip bağımlı olmamak)
Herkezin derdi başka anam. Müzisyenin derdi müzik yapma. Yönetmenin derdi film yapma. Benim derdim entry yapma.
Magazin spikerlerinin işide çok zor Ünlüye soru sorar o da takmaz ya.
Sırf yazar olmak için bi söz vardır: enrty girmek için entry.
Selam arkadaşlar. Yaklaşık 8 gün sonra uzun upuzun bir otobüs yolculuğuna çıkıcam. izmir/Erzurum arası toplam 21 saat yaklaşık 1500km kadar bi yolculuk yapıcam.
* Zaman geçirebilecek şeyler,
* mide bulantısı nı önlemek için,
* Yolda neler yemeliyim,
(NOT: Otosbüs yolculuğu yaparken uyuyabilen biri değilim. Bu yüzden önerileriniz arasında uyumak olmasın. )
hele bir de yanında demli çay ve sigara varsa 10 numara beş yıldız yazma eylemidir. duygu ve düşüncelerini yazma eylemiyle taçlandıran bünyeler için her konu ya da başlıkla ilgili entry girmeseler de çok önemlidir. hani aradan birkaç gün geçiyor ve sen yazmayıp biriktiriyorsun ya bi şekilde eksikliğini hissediyorsun. sonra buraya gelip yardırıyorsun. o bambaşka bir şey bilirsiniz işte. bi yandan da dolu dolu yazanlar için bu başlık basit bir tanımdan başka bir şey değil gibime geliyor. nedir? sayfalar dolusu yazıyla, 1 cümlelik tanım aynı kavramla ifade ediliyor. bu mesela bana mantıksız geliyor. daha da acısı, hayatında hiç duygu ve düşüncelerini yazıya döküp ölümsüzleştirmemiş insanlar var etrafımızda. böyle yavan yaşayıp ölmek kanıma dokunurdu benim. yazmayan insan mı var diyeceksiniz? ben de ''sosyal medyadaki durum güncellemelerinden ya da fotoğraf altına yapılan yorumlardan bahsetmiyorum'' diyeceğim size. onlar bir metinden, kurgudan, imgeden ibaret değil. ama burada adı entry girmek, pc yi kapatınca yazmak oluyor. bir sürü tanımadığın insan burada yazılanları okuyor, farklı hislerle, çağrışımlarla zihinsel ya da duygusal yolcuklar yapıyor. aslında anlatmak istediğim bundan daha fazlası ama adı entry girmek işte. hikayesi başlamadan bitiyor.
yazılan bir entryi sözlüğe eklemek.
Uludağ sözlükte yazar olabilmek için atılan ilk adımdır .
Bir başlığa açıklama yapmak diye tabir edilebilir.
Yeni üye oldum nasıl girileceğini bilmiyorum sanırım çaylak konumundan çıkıp yazar konumuna sokulduğunda entry gir diye bir buton çıkacak. Hayırlısı.. bu arada takipte kalın macera ve heyecan dolu hayat hikayemi entrylerimde yansıtacağım. Takipte kalın.
çaylak olmanın verdiği üzüntüyle aramaya başladığım hede.
insan bi yardım eder ya ayıp ayıp kimse yok mu?
bilmiyorum ya entry girmek ne demek, başlık açmak ne demek, burası neresi, bu yazarlar başlık açmayı nerden öğrendi.
Düşüncelerini özgürce söylemektir, iyi birseydir.
Türkçeleşmiş en güzel yabancı kelimedir.
Şuan içinde bulunduğum durum yazsan bile olmuyor hala çaylaksın çünkü.