bugün

entry'ler (254)

diyarbakır belediyesi nin elektrik borcu

Faturalarımıza yansıyan ve bize ödetilen borçtur.

kışın yapılması en güzel şey

Üşümenin tadını çıkarmak.

yazarların en çok sevdiği çiçekler

Dalında olan çiçeklerin hepsidir.

melisa gurpinar

"Soylu denilen türden yaratılmış" bir annenin kızıdır.

sıkılmak

Verdiği ağırlıktan dolayı duygudan eyleme dönüşmüş 2000li yıllarda da yapacak bir şey bulamamaktan dolayı durum halini almıştır.

iyi insanlar neden mutsuz

iyi insanlar kötü giden durumları fark eden ve çözüm arayan insandır. Çözüm vardır ama çözüm ortamı yoktur. mutluluğu bir sonuç olarak görürler. Ancak çoğu şey her zamam yeni kapılar açar, sonuçlanmaz. Bu yüzden mutsuzlardır.

uzaylı istilasına karşı rte nin vereceği tepki

Tepkiden önce bir yurt dışında mevzu vardır oraya gidecektir, tepki yerine kaçan yok burdayım diyecektir.

ben bu yazıyı sana yazdım

Biraz fazla kaçırmışım yazıyı defter bitti, sen bitmedin.bitme

atatürk ün gençlere kötü örnek olan alışkanlıkları

Devlete göre, ileri görüşlülüğü en kötü örnek alınan alışkanlığıdır.

kürdistanlıyım ve bununla gurur duyuyorum

Hiç olmaktır.

içsel intihar

Ulaşılamayacak hayallerle insanın kendisini iç dünyasına gömmesidir. Gerçeklerin acısını ruhtan çıkartmaktır.

evi ev yapan şeyler

Annedir. Yoksa, ev de yerinde değildir bulunduğu alan dutluktur.

sol dizdeki yara izi

Bir zamanlar çocuk olunduğunu hatırlatan nereden geldiği unutulmayan izlerdir. Hoş sohbetlerde dile gelir. Ve ikiye ayrılır sol dizdeki dış yara izi, iç menisküs.

yirmilik diş

3 tanesini çektirdim. her biri için bir ay ağrı çektim. dikişleri insanın diline dolanıyor *

apartman teyzesi

aşure yapıp getirenlerdendir.

endoskopihortumu

o hortumu salarken güldüren bir doktorunuz varsa kayıtsız gülüyorsunuz. şartsız hortumu kabul ediyorsunuz.

herkesin birbirleriyle ilişkisi

demir zincir ağı şeklindedir. sağlamdır devamlıdır.

dezenfekte

istanbul metrolarının dezenfekte yönteminin koyun postu olduğuna inandıran koyun kokulu derin temizlik.

kendi gibi inanmayani dinsiz ilan etmek

kendini dinden çıkarma eğilimidir.

profesyonel

devlet tiyatrolarının izledikçe izleten, bileti bekledikçe sabırsızlık dolduran, yer bulunamayan oyunu. bir kere hüzünlenince devamında gülemiyor insan. gülerken ağlamak, gülmeye ağlamak ile dolu duygular barındıran oyun.