bugün

Olsun yine içerim, siz sarhoş kafayla bile çekilmiyorsuniz kaldı ki ayık gezelim.
Ya kardeşim siz niye silindikçe yeni fakelerle gelip aynı başlıklara aynı entryleri giriyorsunuz allasen.
diye diye 50 lira yapacaksınız alimünyum...
Sıkıntı yok, evde yaparız.
aynen, camilere giriş de paralı olmalıdır...
Imamlarin maaş, lojman, elektrik ve şu giderlerini, cami cemaat-i karşılamalı.
ulan içmeyen içmesin. içene ne karışıyorsunuz? adam devlete vergisini veriyor içiyor. lan adamı çizgiden çıkarmayın!
ahirette benim hesabımı Allah'a siz mi vereceksiniz? kaldıramaz altında kalırsınız, yazık olur size.
aynı şekilde camilere giriş de 50 tl olmalıdır.
Ekmek 100 lira, et 500, makarna 80 lira patates ve diğerleri de öyle olmalı.

Senin içmediğin birseyi diğerlerine de kabul ettirilmeli?

O zaman senin de keyif aldığın ürün ve hizmetler çok yüksek olsun belki anlarsın!
Bira 5 lira olmalı en fazla.sigarada öyle.
Hayır ya biz 12 liraya alıyorduk zamanında en iyi sigaralar bile 13 lira mı neydi geçen pakete 27 lira verdim şaka gibi fiyatlar azıcık düşürün susuz kaldık. Odalarda ışıksız kaldık.
Bira bedava olmalidir.
Bence cami girişlerine turnike konulsun herkes akbil basarak girsin bunlar bir havuzda toplanıp imamlara eşit dağıtılsın.
--spoiler--
"aynı şekilde camilere giriş de 50 tl olmalıdır."
--spoiler--

el yükseltiyorum. dövize endeksli olsun. 50 $..
Neredeyse oldu zaten.
bira ile alıp veremediğiniz nedir mk diye düşündürten başlıktır..
tl/promil hesabını baz alacak olursak viski bile biradan ucuz kaldı.
litre fiyatı olarak düşünülürse oldu da geçti bile zaten.
Koca devleti alkol içenler ayakta tutuyor.

Maliyetinin 10 katına alkol satılıyor.

Kimse muhafazakarlık rolü yapmasın.

Konya’da, Kayseri’de, Trabzon’da , Yozgat’da diğer şehirlerdeki kadar satılıyor.
hali hazırda olmuştur. reyonun yanından geçerken göz ucu ile baktım 45 lira mı ne yazıyordu.
6 tlydi bir ara. Neyse.
Başlığı açan silik olmuş da, keşke olmasaydı bir güzel sövseydim. 2024'te başımıza çok kötü şeyler gelecek bira fiyatları hususunda.

Allah belanı versin götveren seni.