bugün

nefret edilenden ziyade kendisinden nefret ettirmeye çalışan yazarlar var, ama bunlardan nefret edip sevindirmeyeceğiz bunları.
(bkz: ibrahim)
(bkz: aslolan fenerbahce dir)
(bkz: true)
(bkz: kilise sarapcisi)
(bkz: Bedreddin)
(bkz: Nadia Nadia)
(bkz: ercument cozerr)
(bkz: return of ibrahim)
(bkz: bahtsizeskimo)
(bkz: kartalatt)
(bkz: goodbadnotgod)
(bkz: Sellcuk cetiner)
(bkz: being a dwarf)
(bkz: koala fakat ne fayda)
insan oraya bedreddin yazarken utanır, yani ben insan olarak utanırdım.

edit: eksileyenler bende bir kusur gördüyse söylesin düzelteyim, görüşlerinize açığım.
Dahil asla olmayacağım listedir.
Biriniz de beni yazmamış püh yazıklar olsun.
Nickimi arıyorum. Varsa yekten söylesin, yazıp rencide etmesin.
Sapık ve ahlaksız yazarlar.

(bkz: elimdegoruntulerinvar)
(bkz: goodbadnotgod)
(bkz: kivilive)
(bkz: killimee)
(bkz: return of ibrahim)
(bkz: ercument cozerr)
(bkz: dr harleen quinzel)
(bkz: s h a k t a r v8)
(bkz: sellcukcetiner)
(bkz: fistingci sahap)
(bkz: gobekliveofkeli)
Hepimiz kardeşiz arkadaşlar nabıyorsunuz.
nickimi aradım bulamadım. bu işte bi yanlışlık var zaar.
Kim olduklarını bilmek yada ezberlemek durumunda kalmıyorum. Bakıyorum yazdıklarında samimi ve ısrarcı, atıyorum donuza, uğurluyorum sonsuza.
ulan bu sefer kesin adımın olduğu bir listedir diye geldim, yine yok. yazıklar olsun.
radikal kemalist-sebep: kendi ideolojisinde ki kişiler tarafından bile oksijen israfı olarak gözüken birisi.
flat head-sebep: girdiği 10 entry nin 6 sı milletin nick altına bok atmak olduğu için. ha bide etnik hayranı.
gezi parki direniscisi-sebep: bunu söylemeye dilim varmıyor.
kivilive-sebep: sikimsonik bir islam düşmanı. rivayete göre bunun entrysini okuyanın ıq seviyesi eksiye düşüyormuş.

şimdilik aklıma gelen bu kadar.
Her entry i okurken acaba nick imi gorecek miyim korkusu
IMDb Rating : 9,8

Saka lan saka.... Kimseyi o kadar ciddiye almiyorum, kiciniz basiniz ayri oynamasin.
nefret birini tanıdığınızda ona anlam yüklediğinizde ve onun tarafından hayal kırıklığına uğradığınızda yaşanacak bir histir. derindir. kuvvetlidir. aşktan bile daha güçlü bir duygudur. o yüzden yüzünü dahi görmediğiniz birine bunu hissetmek saçmadır.
atatürk ve türklük düşmanları.
sabah akşam atatürkçülüğe ve muhaliflere sövmeye çalışanlar.
fanatik akitler.
solcu kisveli terörist seviciler, martıkaş fetişleri.
sözlüğü seksli başlık yuvasına çevirenler.
(bkz: alpagu1453)
(bkz: teistus)
(bkz: tiamat)
(bkz: susanadamgibs)
(bkz: ayk73)
(bkz: venus bella)
(bkz: dedeninkeli)
(bkz: dr harleen quinzel)
(bkz: sharaktar 8)
(bkz: on birinci nesil izinli yazar)
(bkz: gothicroyal)
(bkz: karalufer)
(bkz: high lord)
(bkz: göbek adim recepp)
(bkz: gezi parki direniscisi)
(bkz: baris hemen simdi)
(bkz: bogrulce)
(bkz: kalahari dogumlu kutup ayisi)

kendimden nefret ediyor irrite oluyorum ne boş bir kişiliğim ıyyy.
Bir de kimseden nefret edecek kadar ciddiye almamak. Troll yazar ya da bilgi içerikli entry giren yazar ne fark eder. Yazdıklarını takdir edebilirim ancak nefret ya da sevgi beslememin bir manası yok.

Bir takım anket.
yobaz,yavşak part time milliyetçi çakma muhafazakar kısacası akp'li ve son dönem mhp'li yazarlardan,sanki annesi sevgilisi kardeşi kadın değilmiş gibi kadınlar hakkında konuşan aşağılayan,hayvanlara ve kadınlara uygulanan şiddet hakkında ''oohh iyi olmuş,o saatte ne işi varmış,öyle giyinmeseymiş'' sıçmıklığında entryler giren bütün yazarlardan tisssskiniyorum.
VALLA BENiM GiBi ADAMIN BiLE NEFRET ETTiĞi VARSA HERKESiN VARDIR.
adı bende saklı kalsın.
işe yaramaz taş yığını putlarını övüp duran yazarlarından nefret ediyorum ayrıca donuzluyorum putlarının methedildiği okumayayım diye.
3-4 tip var başkalarının dini değerlerini aşağılayan birbirinin yancısı. Birbirleri dışında kimse sevmiyor tahminim.

Anlamışsınızdır kimleri kastettiğimi.
bakın arkadaşlar sözlük trollüğü bir sanattır.

Fakat yıllardır birçok yazarlık ile tüm sözlüklerde yazmış biri olarak söylüyorum ki burada yapılan trollük değil. Vasat ve kalitesiz bir mizah var. Troll olmak değerlere fütursuzca saldırmak demek değildir. insanları bir şekilde güldürmeyi başarabilecek sürrealist giriler üretmektir. Manevi değerler üzerinden yapılan trollük değil kalitesizliktir. Başlığa gelecek olursak sözlüklerde Kimseyi nefret edecek kadar ciddiye almadım. Size tavsiyem yokmuş gibi davranın. Sizler ve bizler onları eksi ya da artı farketmez oyladıkça ve nickaltını şenlendirdikçe onlar bir iş yaptıklarını sanacaklar. Verilecek tepki pasif direniştir.

Görmezden gelin. sıkılıp azalarak yok olacaklar.
(bkz: penguenlere kazak oren adam)
(bkz: bahtsizeskimo)
(bkz: aslolan fenerbahce dir)
(bkz: true)
(bkz: kilise sarapcisi)
(bkz: oytunkaran)
(bkz: nadia nadia)
(bkz: kartalatt)