bugün

şu beşiktaşliyim diye geçinen tipler
alayı boş beyin.
içlerinde kesinlikle nicki gopnikle ilgili olan bir yazarın olmadığı yazarlardır.
Donuzladıklarım. Unuttum bir hissim yok kendilerine.
kivilive, shaktar, oytunkaran, tiamat...
Putçu heykelci ne varsa hepsini donuzluyorum.
Alkolik oldum , gezi parkı direnişcisi , tengir budun, kilise şarapçısı, true , barıs hemen simdi , nardaninciler ve bunların ekürileri. Kimi milliyetçi takılır pkk , dhkpc yerine devlete saldırır. Kimi atatürkçü görünür azılı islam ve türk düşmanıdır. Kimi direk pkk , dhkpc destekçisidir. işin garibi bunlar kendi aralarında çok iyi anlaşır. Ortak noktaları devlet düşmanlığı. Chp , hdp , iyi parti koalisyonu burda şahsen uygulanır.
(bkz: tanısaydın severdin)

gel konuşup barışalım arkadaşım. bu kavga ne diyeeee. *
(bkz: penguenlere kazak oren adam)
(bkz: bahtsizeskimo)
(bkz: aslolan fenerbahce dir)
(bkz: true)
(bkz: kilise sarapcisi)
(bkz: oytunkaran)
(bkz: nadia nadia)
(bkz: kartalatt)
bakın arkadaşlar sözlük trollüğü bir sanattır.

Fakat yıllardır birçok yazarlık ile tüm sözlüklerde yazmış biri olarak söylüyorum ki burada yapılan trollük değil. Vasat ve kalitesiz bir mizah var. Troll olmak değerlere fütursuzca saldırmak demek değildir. insanları bir şekilde güldürmeyi başarabilecek sürrealist giriler üretmektir. Manevi değerler üzerinden yapılan trollük değil kalitesizliktir. Başlığa gelecek olursak sözlüklerde Kimseyi nefret edecek kadar ciddiye almadım. Size tavsiyem yokmuş gibi davranın. Sizler ve bizler onları eksi ya da artı farketmez oyladıkça ve nickaltını şenlendirdikçe onlar bir iş yaptıklarını sanacaklar. Verilecek tepki pasif direniştir.

Görmezden gelin. sıkılıp azalarak yok olacaklar.
3-4 tip var başkalarının dini değerlerini aşağılayan birbirinin yancısı. Birbirleri dışında kimse sevmiyor tahminim.

Anlamışsınızdır kimleri kastettiğimi.
işe yaramaz taş yığını putlarını övüp duran yazarlarından nefret ediyorum ayrıca donuzluyorum putlarının methedildiği okumayayım diye.
VALLA BENiM GiBi ADAMIN BiLE NEFRET ETTiĞi VARSA HERKESiN VARDIR.
adı bende saklı kalsın.
yobaz,yavşak part time milliyetçi çakma muhafazakar kısacası akp'li ve son dönem mhp'li yazarlardan,sanki annesi sevgilisi kardeşi kadın değilmiş gibi kadınlar hakkında konuşan aşağılayan,hayvanlara ve kadınlara uygulanan şiddet hakkında ''oohh iyi olmuş,o saatte ne işi varmış,öyle giyinmeseymiş'' sıçmıklığında entryler giren bütün yazarlardan tisssskiniyorum.
Bir de kimseden nefret edecek kadar ciddiye almamak. Troll yazar ya da bilgi içerikli entry giren yazar ne fark eder. Yazdıklarını takdir edebilirim ancak nefret ya da sevgi beslememin bir manası yok.

Bir takım anket.
(bkz: kalahari dogumlu kutup ayisi)

kendimden nefret ediyor irrite oluyorum ne boş bir kişiliğim ıyyy.
(bkz: alpagu1453)
(bkz: teistus)
(bkz: tiamat)
(bkz: susanadamgibs)
(bkz: ayk73)
(bkz: venus bella)
(bkz: dedeninkeli)
(bkz: dr harleen quinzel)
(bkz: sharaktar 8)
(bkz: on birinci nesil izinli yazar)
(bkz: gothicroyal)
(bkz: karalufer)
(bkz: high lord)
(bkz: göbek adim recepp)
(bkz: gezi parki direniscisi)
(bkz: baris hemen simdi)
(bkz: bogrulce)
atatürk ve türklük düşmanları.
sabah akşam atatürkçülüğe ve muhaliflere sövmeye çalışanlar.
fanatik akitler.
solcu kisveli terörist seviciler, martıkaş fetişleri.
sözlüğü seksli başlık yuvasına çevirenler.
nefret birini tanıdığınızda ona anlam yüklediğinizde ve onun tarafından hayal kırıklığına uğradığınızda yaşanacak bir histir. derindir. kuvvetlidir. aşktan bile daha güçlü bir duygudur. o yüzden yüzünü dahi görmediğiniz birine bunu hissetmek saçmadır.
Her entry i okurken acaba nick imi gorecek miyim korkusu
IMDb Rating : 9,8

Saka lan saka.... Kimseyi o kadar ciddiye almiyorum, kiciniz basiniz ayri oynamasin.
radikal kemalist-sebep: kendi ideolojisinde ki kişiler tarafından bile oksijen israfı olarak gözüken birisi.
flat head-sebep: girdiği 10 entry nin 6 sı milletin nick altına bok atmak olduğu için. ha bide etnik hayranı.
gezi parki direniscisi-sebep: bunu söylemeye dilim varmıyor.
kivilive-sebep: sikimsonik bir islam düşmanı. rivayete göre bunun entrysini okuyanın ıq seviyesi eksiye düşüyormuş.

şimdilik aklıma gelen bu kadar.
ulan bu sefer kesin adımın olduğu bir listedir diye geldim, yine yok. yazıklar olsun.
Kim olduklarını bilmek yada ezberlemek durumunda kalmıyorum. Bakıyorum yazdıklarında samimi ve ısrarcı, atıyorum donuza, uğurluyorum sonsuza.
nickimi aradım bulamadım. bu işte bi yanlışlık var zaar.
Hepimiz kardeşiz arkadaşlar nabıyorsunuz.
Sapık ve ahlaksız yazarlar.

(bkz: elimdegoruntulerinvar)
(bkz: goodbadnotgod)
(bkz: kivilive)
(bkz: killimee)
(bkz: return of ibrahim)
(bkz: ercument cozerr)
(bkz: dr harleen quinzel)
(bkz: s h a k t a r v8)
(bkz: sellcukcetiner)
(bkz: fistingci sahap)
(bkz: gobekliveofkeli)