bugün

etuu dur.
Imamhatipte namaz kilan ateist.
birçoğu silik oldu, şimdi sanırım kalanlardan agnostique nickli pedofili yaratık.
(bkz: naprawmnie)
Nefret çok güçlü bir duygudur o yüzden kimseyi nefret edecek kadar çok önemsemedik.
Mal mısınız kuzum siz?
yaz beni de yaz. kedili fotolarıma düşman oldular.
herkesin benden nefret etmesine karşın kimsenin beni yazmaya cesaret edememesi. evet seviyorum bu sözlüğü. ödlek, tırsak, yüreksizler topluluğu.

dempatik'ten nefret ediyorum. tek kişilik listedir.
görsel

nefret demeyelim genede sözlük oğlum burası. çıkış yapınca ortalık pespembe oluyor ne nefreti yüzünü görmediğin adamlardan kadınlardan..
tibb seni şapşal çocuk.
bu acıya nasıl katlanacağım bilmiyorum.
nefretimi yazıdan ibaret olan insanlara harcayacak kadar düşmedim çok şükür.
Tüm pkk , dhkpc , fetö , ısıd sempazitanı birde islama hakareti marifet sayan asalak beyinsizler bir tanesi olması yeterli. Bak nasılda kendilerini belli ediyorlar vatan hainleri.
herkes tamam da erectov yazarken hiç mi yüreğin sızlamadı mübarek?
Gruplaşıp kanka olup, başka bir grup kanka ile bu başlıkta birbirine sataşanlardan ciddi anlamda hoşlanmıyorum.
(bkz: Kilise sarapcisi)

Laik geçinen yobaz düşman başına.
... kadın, ... nın fotoğrafları ve kaliteli film ve kitaplara trollük yapacağım diye laf atan zatlar. yeter ya.
Kendini tekrar edenlerden nefret ediyorum. Aynı başlığa aynı entry'yi belirli aralıklarla girenler var. Hangi akla hizmet bilen varsa Allah aşkına yeşillendirsin.
(bkz: başlık uplamak)

(bkz: hayırlı forumlar)
beni yazmayın üzülürüm.
Bu haftalık güncel;

1- profesyonel kamikaze Meriç'i.
2- essy
3- saldirayterk
4- dr harleen quinzel
5- 1 istasyon kaşarı
6- Elimde goruntulerin var
7- kanatlarim var ruhumda
8- sozluk teyzesi
9- can sikacagi
10- tiamat

Evet; değişik bir hafta oldu. Essy ilk defa liderliği birine kaptırdı. Geçen hafta 3. Sırada olan sozluk teyzesi çaylaklığım boyunca verdiği açık oylarla nefret katsayımı düşürmüş Ve 8. Sıraya kadar gerilemiştir. Saldirayterk listede bile değildi, çok keskin bir girişle 3. Sıraya yerleşti. Kanatlarim var ruhumda diğer rakiplerinin amansız atakları sonrası kendiliğinden 2-3 sıra aşağıya düştü. Tiamat ilk defa ilk 10 içine girmeyi başardı. 1. Sıradaki gereksiz uzun süre liderliği kimselere kaptırmayacak gibi.
Nefret duygusu kötü bir duygu ama sadece sözlükteki Türk faşistleri diyorum, evet sizden nefret ediyorum geberin.
(bkz: aslolan fenerbahce dir)
(bkz: true)
(bkz: kilise sarapcisi)
(bkz: nadia nadia)
(bkz: being a dwarf)
(bkz: bahtsizeskimo)
boş beleş entry girenlerin alayından nefret ediyorum.
o kendini biliyor.
çok şükür bugün de nefret edildik.

bir mahsun mor menekşe var o kendini biliyor.
(bkz: baris hemen simdi)
(bkz: gezi parkı direniscisi)

Ve bunların ekürileri.
s h a k t a r v8.