bugün

(#38283569) fazla kasmaya gerek yok. Şu entrysini görünce (bkz: the originals diyeceksiniz)'in yeni hesabı olduğunu 5 km öteden anladım.
görsel
troll başlıklarını fişekleyerek troll olma çabasında olduğu son birkaç arka arkaya entry'si ile iyice netleşen yazar.
nasıl bir işsiz olduğu merak edilen tip.
Entrylerini görünce şu şekilde tepki verdiğim yazardır;
görsel
Selamlar.
"Shaktar" seklinde nick almış olan beyin fukarası acaba nicki ne anlama geliyor biliyor mu?
Zannetmiyorum.
O halde size bilgi içerikli bir entry sunayım müsadenizle.
Shaktar'ı bir ukrayna futbol kulübü olarak biliyorsunuz çoğunuz.
peki bu kulübün adı olan "shaktar" ne demek?

shaktar, rusya ve ukrayna'da maden-kömür madeni işçisi, emekçisi anlamına gelen bir kelimedir.
shaktar kulübünün olduğu donetsk bölgesi de bir maden ve emekçi bölgesidir.
bu yüzden kulübün adı madenci-maden emekçisi anlamına gelen shaktar konulmuştur.

şimdi rüşveti, hırsızlığı, yolsuzluğu, adam kayırmacılığı savunan bu beyin fukarasının "madenci, işçi, emekçi, alınteri sahibi" anlamına gelen "shaktar" kelimesini kendisine nick olarak alması tamamen kendi cehaletinden kaynaklanıyor.

kendisine nacizane nick tavsiyem; "oligark" tır. ayrı da yazabilir "o l i g a r k" şeklinde.
kendi bilir.
Dr. Harleen quinzel adlı bir başka vasıfsız trollün fakei olması muhtemel bir vasıfsız troll. Çok belli ettin be kank.

Ek:ay çen açık ekçi oy veymeyi mi öğyendiiğn.
zamanında solculardan sağlam bir dayak yemiş olması muhtemel başarısız bir yazarımsı.
Benim başlıklarımdan prim kasmayı bırakması gereken on birinci nesil ergen. Evet.
boş beleş yazar hem aktroll hem tinerci olanından evlerden irak.

böyle çocuğum olsa her gün döverim.
vasat ötesi troll.
görsel
görsel
(bkz: kato dağında kar altında yatan askerler/#38575751)

görsel
bu adama kötü laf yok diyene af yok.

beğendiğim nadir yazarlardan.
olm sen iyisin bu salak salak uğraşıyor ya. sıkılmıyor da arkadaş.
Ateist bayanken gorecektiniz onu son kaplumbaga bukucuydu o zamanlar simdi terfi etti haliyle.*
Shaktar gibi işçi ve maden emekçisi anlamına gelen bir kelimeyi nick olarak seçip aktrollük yapan zat. Nickinin anlamını da bilmiyor yazık lan.
site yönetiminde olsam ilk silik yapacağım üye.

trollüğün de bir sınırı var.
Sırf eksi almak için ne kadar saçma konu varsa hepsine yazmaktan sıkılmadımı diye merak ettiğim kalitesiz troll.
acınası troll.
acınası troll.
Allah'a şükürler olsun ki doğru yolu bulmuş yazardır.

Ateistbayan'lıktan vazgeçip ehli sünnet bir müslüman olmuştur, din kardeşleriyle cenneti hayal etmektedir.

Olm o değilde bunun yazdığı başlıkları çok ciddiye alıyorsunuz lan, meczuptur he deyin geçin*
V8 motor çok yakar, bildiğin benzini içer. Bunun yerine eskilerin içinde ideali v6 motordur 2.0 yada 2.3 cc idealdir. V6 Gazlı ise ekonomiktir de üstelik Hele ki 5 ileri şanzıman ise nostaljinin ve klasiğin en makbulü ve alasıdır. V8 motor pek tutulmaz. Az üretilmiştir.
Çok acıyorum ya kelimesini bulan kız.