bugün

kesinlikle ve kesinlikle am kokusudur reis. ( vajina yazıp kibar olmak isterdim ama vajina amdan daha uzun bir kelime olduğu için yazı uzuyor, o yüzden am diyom yani, sakın beni yanlış anlamayın am demek gerçekten hiç hoş bişey değil, bende bunun bilincideyim ama dediğim gibi yazı uzun olunca bazı ibnemsi yazarlar özet geç piç falan diyor, sırf bu yüzden bundan sonra am deme kararı aldım. kimseden ayar yemek istemem. hem am dile daha yatkın. am am am am bakın devamlı tekrarlandığı halde bile anlamsızlaşmıyor bu kelime. ama vajina öylemi 3 kere peşpeşe söylesen anlamı kalmıyor vajina vajina vajina. buyur gördüğünüz gibi yalan oldu kelime.)

her neyse reis ne diyorduk; am diyorduk. işte bu am kokusu gerçekten en itici kokulardan biridir. bazı amları tenzih ederek konuşuyorum. kimi amların hakkını yememek lazım, insanın burnunu ordan çekesi gelmeyen amlarda var.

mesala geçenlerde yine sevişeceğim. acayip derecede seksim gelmiş. muhakkak gidip yapmam lazım. koşa koşa gittim kızın evine, çaldım kapıyı girdim içeri ve başladık delice sevişmeye ( evet sevişmekten başka bi bok yapmayız onla, muhabbetimizi bile sevişerek yaparız. )

* dün hürrem'i izledin mi kukla?
- ahhh ohhh izledim izledim. sülüman yine kitledi valla.
* ohhh hani mahidevran'a çok acıyom valla. bi halvete almadı hatunu
- salak di mi
* kikiki sadıka'yı bile götüreme ahhhhhhhhhhhhhh saçım. napıyon ya
- pardon saçın elimde kaldı.

evet böyle dizilerden, sinemalardan, ak partinin icraatlarından, hatta geçenlerde bolu tünelinden bile bahsettik. neymiş efendim bu kız tünellere girince nefesini tutuyormuş, tünel bitene kadar tutarsa dileğinin kabul olacağını sanıyor. bunu da sevişirken anlattı. anlıyacağınız sevişirken çok muhabbetker bir kızdır. koy göbek deliğine yeşil zeytini kitleye kitleye rakı iç. öyle muhabbetlidir.

ama amı, evet o amı kanalizasyon çukuru gibidir. bi ara fantezi için, bunun memelerini sıkıştırmak için mandal almıştım. iki 3 mum damlatıp hard core takılak dedim. usta mandallar elimde kızın baldırlarından yukarıya doğru yalaya yalaya çıkarken o amın kokusu burnuma gelmez mi? deli oldum amk. hemen mandalı burnuma sıkıştırıp doğruldum. kız beni bu halde görünce çok şaşırdı tabi. o ne öyle dedi, bu nasıl fantezi dedi. meme uçlarıma sıkıştırmıycak mıydın dedi.
nefes almadan hoplatıcam seni dedim. doğrusunu söyleyemedim. amın damperli kamyonun ezdiği kedi leşi gibi kokuyor diyemedim. sonra kızın sağ gözü kör olunca kavga edip ayrıldık zaten. bu olay bana çok iyi bir ders oldu.

siz siz olun burnunuzda mandal varken birini öpmeye kalkmayın. gördüğünüz gibi kör oluyolar. kokuşmuş kızlardan da uzak durun. böyle de sosyal mesaj vererek noktalarım ben bu amı, şey yazıyı.

günlerden haftalardan amlardan sonra gelen edit; amını siktiğmin başlığı başıma kalmış.
sigara içmiş, terlemiş ve buna rağmen size yavşamaya çalışan erkek kokusu. bi de ağzı kokuyorsa iticilikte sınır tanımaz.
(bkz: peynirli tombi)
(bkz: kolonya)
adi traş losyonları.
osuruk.
hele hele üşütmüş birininki ölüme bile sebep olabilir yani.
bozulmuş yemek kokusu.
minübüsteki amcanın ter kokusu. bir de iki kol yukarıda ki demiri tutmaz mı?
bayan parfümlerinin yüzde 70'i.
peynirli doritos.
kusmuk kokusu.
camasir suyu.yazarken bile midem agzima geldi.
sabah uyandığında ağızını kokladığında açlığında verdiği etkiyle çıkan koku berbattır halbuki bir gece önce dişlerini fırçalamışsındır.
Hacı kokusu.
(bkz: tütün kolonyası)
Bazı insanların ağzından öyle kokular gelir ki sanırınız ölü bir kokarca yutmuşlar ve haberleri yok. yada o kokarcanın kokusu onların terinden çıktığında insan için en çekilme koku oluyor.
(bkz: bok kokusu)
bira kokusudur efendim. bak işte getirdiniz aklıma.
klorak, karnıbahar, kusmuk kokusu, şişko bi insanın terleyip, sarımsak yiyip ondan sonra geğirdiği koku özellikle kapalı bir ortamsa..
muayyen zamandaki hatunun iç çamaşır kokusu
cinsellikten soğutur insanı.
lağım kokusu
karnabahar kokusu
çöp kokusu
egzoz kokusu
is kokusu
vs vs...
Dışkı kokusu, ter kokusu ve kirli klozet kokusu.
çok sıkılmış kadın parfümü.
kesinlikle (bkz: jagler)
koşarak kaçmak istiyorum!
rafadan yumurta yemiş kişinin yellenmesi sonucu hasıl olan koku..
(bkz: kenzo)

bir de bunun taklidi vardı. mavi şişeli falan. arkadaş ne rezil kokudur o yaaa! lan ter kokmayı yeğlerim. o derece.
güncel Önemli Başlıklar