bugün

görsel

Çocukluğunuza ait anneyle yaşanan o en òzel andır.

Korku yoktur, endişe yoktur, umutsuzluk yoktur.
Tek şey vardır.
Kocamaaan bir huzur...

Korkuyorum anne!
Al beni içine...
seks sonrası sigara yakılan andır. kendinizi allah gibi hissedersiniz.
yeterli ve kaliteli bir uykudan uyanılan an.
Babamın saçlarımı sevdiği an.
Sevdicek başını göğsünüze yaslar ya işte o an en mutlu ve huzurlu olunan andır. Bence
Gün batımını izlerken bütün güzel mutlu anılarının gözünün önüne gelmesi ve bu anda sevdiğin bir şarkının ya da bir şiirin sözlerini farkında olmadan mırıldanırken o sırada güzel anılarından bir kaçı gelir aklına; evinizin bahçesinde oturup anne ve bananızla çay içerken derin bir sohbete daldığınız o mutlu an ya da sevilen kişiyle olan o bol gülümsemeli kaçamak bakışlarınız. bu anlar size bir şey hatırlatabilir o da yaşayacağınız daha güzel anıların olacağı ki bu anılar paha biçilmezdir.
Georgi armani’ Si parfümüm gelmiş ve şu an buram buram kokusu var her yerde. Huzur budur!
bir bebeğe, yastığa ya da güzel bir kitaba sarılıp uyumak. bebek tercihimdir *

edit: mümkünse hazır olmuşunu alayım bebeğin. saçma sapan şeyler yazmayın. siz bebeği yapın, doğsun o, az ele avuca gelsin; öyle alayım ben...
Adamın üzerine uzanılan an. kalp atışlarının dinlenildiği, nefesinin hissedildiği, saçlarınızın okşandığı, bir çift kolun bedeninizi sardığı o güzel an.
Valahi şu günler sadece ağrı acı hissetmedigim andır.
görsel
Tam şu saatte sessizlikte karanlıkta kafamı yastığa koyduğum türkü mırıldandığım an.
Yağmur yağdığı zaman.
Anneme sarıldığım an.
Sevgilinizi veya esinizi sarip sarmaladiginiz an.
Planlanan her şeyin planlandığı gibi gidip her şeyin bittiği an.
Gerçekten en huzlu olunan an o an.
Recep Tayyip Erdoğ-an :d
Annemin dizinde amaçsızca uzanmak.
Ailemin yanında, sıcacık evimde, yumuşacık koltukta çay içip kuruyemiş yerken masum, samimi, içten bir sohbet edilirken ve anneme sarılırken. En çokta annemin yanındayken.
Sarılmak.
kesinlikle evde yalnız olduğum zamanlardır.
Bir pazar günü, anne baba ve kardeşlerden oluşan çekirdek ailen ile kahkahaların eşlik ettiği bir kahvaltı yaptığın an. Hele ki gurbetten gelmişsen,aileni aylarca görememişsen.

Bir diğeri ise, sevgilinin kollarında günbatımını izlediğin an. Ya da kucağında uyuyakaldığın. Ellerini tutup yüzünü yüzüne yaklaştırıp gözlerinin içine sevgiyle baktığın an.
borçlarımı ödediğim an. öyle huzurla doluyorum ki anlatamam.
Yasadigin büyük bir olumsuzluktan kurtuldugun an. O an büyük bir yok kalkar insanın üzerinden, günler sonra huzur dolar insan.
Kendimi akşam vicdanı rahat bir şekilde eve attığımda, yorgunluğumu bir oyunla, şarkı/türküyle ya da bir kitapla atarken olabilir. Fakat bu "en" değildir, huzurludur.