bugün

belki bi sıkıntısı vardır bilmiyorum amma velakin sıçtığını düşündüğüm o ses türkiye yarışmacısı. titreyen kafa sesi daha boktan oluyormuş.

edit: niye eksiliyorsunuz a**na koyduklarım çok ayıp ediyorsunuz. ömrü hayatımda gördüğüm en boktan sesini çıkardı o gün. ne anlarsınız. ossursam kafa sesi sanarsınız siz.
Taş gibi çocuktur. Kefilim.
Sesi çok güzel şarkıyı söylerken yaşıyor resmen. Çok masum sempatik bir görüntüsü var. Yarı finela kalmayı da başarmıştır aynı zamanda.
Benim favorim.
Batmanlı bir arkadaştır kendisi. Beni yak şarkısı ile ortamı kısmen yakmıştır yarı finalde. Başarılarının devamını temenni ediyorum.
Tarkan kürşad ile son 2'ye kalacak arkadaştır. Kimin kazanacağını Allah bilir ama favorim emre.
Beni yak şarkısı ile kelimenin tam anlamıyla beni yakmıştır . Adamın 4 sesi var ve beni üzen adamın herhangi bir sesinin yarısı bende yok . Allah vergisi hocam.

(bkz: değerlenir buralar)
her şeyi yak şarkısını duman'dan daha iyi söylemiş diyorum ben. bir duman hayranı olarak. daha tamam bokunu çıkarana kadar dinleyeceğim. inşallah bu eleman daha da büyür ve konserler verir. türkiye çapında bir ses.

edit:1. olmuş tebrikler.
https://www.youtube.com/watch?v=caacC3nERXk

Allah sesine zeval vermesin.
Maşallah! birinci olursa üzülmem dediğim .
birinci olmasını istediğim adam.
her tarzda kasmadan söylüyor.
kendi tarzını ve ruhunu koyuyor. yürü bre!
yarışmada kalanlar arasında en çok hak eden.
Birinciliği hakettiğini düşündüğüm kişi. Herkesten farklı bir tarzı var. Önemli olan da bu.
Edit: Hak eden kazandı.
Acun un elenmesine rağmen programda tuttuğu , muhtemelen baya bir yatırım yaptığı genç yetenek. Ama ne yetenek.
lan çocuğun bariz enstonasyon problemi var. nefes aldığı yerlerde allahlık.
Tankurttan sonra kazanmasını istediğim kişi.
şu an müthiş bir performans sergileyen insan.
Şuan ortalığı yıkıyor yarışmada. Bi yerde detone oldu ama olsun yine de sesi ve tarzı çok karakteristik.
sesiyle yıkıp geçmiş yarışmacı.
birinciliği hak ediyor.
Yarışmayı izleme fırsatım olmadı ancak bir defa dayimlarda minnet eylemem performansına denk geldim. O yarışmada bu tarz şarkı söyleyen birini görmek çok hoşuma gitmişti. Çocuk deseniz zaten hoşa gitmeyecek gibi değil çok sempatik. Umarım istediği yerlere gelir.
gökhan ve hakanla birlikte şu an ki performansla ortalığını anasını öpecek olan uşak.
nefes alması aralarda kulağımı tırmalıyor. Çeyrek finalde bülbül kasidesi söyleyen Onur adlı yarışmacı elendi bu herif geldi finale amk. Hıaaağğğğ diye bağırmaktan başka numarası da yok.
Pavarottimsi ses işi bozuyor.
güzel insan. gereksiz tripler yok içinden ne geldiyse öyle dümdüz. güzel çocuk. daha ilk çıktığında kazanmıştı. ömrü hayatında acun ve programlarından nefret eden bana bırak izlemeyi kendisine oy attırtmıştır.

buralar daha çok değerlenir ilerde buralardan yer kapın.
nihayet sahneye çıktığı enstrumanı çalmaya yeltenmiş olan yarışmacı. şu ana kadar aksesuar olarak kullanıyordu sazları.
Öylesine kanalları gezerken kendisine denk geldiğim yarışmacı.
Şimdi onun yüzünden tv başında uyuklayacağım iyi mi.

Hadise yine* 1.olamayacak.
harika duman coveriyle finale damgasını vuran genc yetenek. sahnede sade ve vakur. rakibi aziz gibi yapmacık olmayan müthiş yetenek...