bugün

tüm arkadaşları birinci olabilmesi icin seferber ettiğim yarışmacı. telefonlara abandık amk. seni birinci yaptıracaz....
Efendi kişiliği , farklı ses tonlamalarındaki başarısı , şarkıya duygu katışıyla kanımca birinci olacak yarışmacıdır.
Çok iyi bir yarışmacı, sempatik. Ayrıca her gördüğümde bana tanıdığım birini hatırlatıyor.

inşaAllah yarışmayı kazanır. Gönülden isterim.

Edit: kazandı, vay be. Helal olsun. Kazandıktan sonra söylediği sözler neden kazandığını kanıtlamış oldu, güzel insan..
bir aralar cem adrian vardı onu hatırlattı.
O ses haksız birincisi.
edit: tayyibi seçen bunu da seçer doğru
o ses türkiye şampiyonu. şuan alllaaah alllahh diye seviniyor yavrum.
gururlandırmıştır. Yakışır.
bu adam birinci olmuş, yazık. gerçi o ses gibi saçma bir programdan da bu beklenir. nerede bayhanlı dönemler ah ah.

öyle deli gibi bakma içim geçiyoooorrrr..
ajitasyon yapiyor diyen dingiller. oylama bitti çocuk yine ayni. noldu?
Seksenlerden kalma kazağıyla an itibarıyla acıklama yapmaktadır.
belli ki bütün barzolar buna oy attı .
Aras bulut iynemli'ye benzettigim yarismaci.
Kürt diye niye atiyonuz abi adam gibi adam işte hak etti kazandı.
Adam sırtında yün kazakla yarışma kazandı.
Kazağı çok güzel bi kere. Görsem alıcam hemen.
Kürdistan halkı seninle gurur duyuyor evet.

Edit : noldu lan kürt deyince eksi oluyor demi sözde kardeşler ? Ahaahah.
konuşamayıp, "ben hiçbir şey yapmadım, tüm amacım hissettirmekti" demek için çabalaması aslında ne kadar hak ettiğini sergiliyor.

alçakgönüllü çocuk, yolu açık olsun.
haberin yok ölüyorum'u harbiden muhteşem yorumlamış. albüm çıkartsa alırım herhalde. tabi içinde "minnet eylemem" mutlaka olacak.
Bir an için sahneye molotof atacaklar diye korktum.
işsiz tv8 izleyicisi yazarları tespit etmemizi sağlamış şahıstır.

(bkz: tv8 izleyen insanın zeka seviyesi)

edit : tamam vurmayın artık öldüm...
Bu millet kimin hakedip kimin hak etmediğini ayırt edemeyecek.Ulan insaf be Bülent Ersoy çakması dediğiniz Aziz Ahmet Aslan taklitçisi olan ve Acunun, elenmesine rağmen sevgili yapmış hadi ayırmayalım diyerek yarışmada tuttuğu Emre gibi kayırmayla üst finale çıkmadı.Aziz haketti ulan o çocuk haketti!(Işsizlikten o ses denen illet yarışmayı izleyince böyle oluyormuş demek ki)
nazım hikmet şiiri geberiyorum 'u unuttuğumu farkettiren yarışmacı.
görsel

bisi diycem galiba o ses turkiye de kürtmüs ve pkk destekcisi bidaha izlemiyoz. ulam abv.

afferim lan cocugu.
Sesi çok güzel de onun kadar iyi hatta ondan daha iyi sesler var mıydı? evet vardı. insanların bu kadar beğenmesinin asıl nedeni çocuk şarkıyı yaşıyor söylerken ve bu duyguyu da bize geçirebiliyor. Şampiyon olmasındaki asıl etken buydu bence. çok sevindim. hak etti.
Hem saçını hem sırıtışını hem de şarkı söylerkenki ince sesini Küçük oscar'a benzettiğim yarışmacı.

"Küçük oscar kimdi la" diyenler için:

görsel