bugün

tam da derdimi anlatan şarkıların sahibi. onun da canı yanmış. hemde adam gibi... afilli yalnızlık ve belki bi gün özlersin.
inanılmaz zor bir durum. tek tesellisi ve isyanların nedeni; deli gibi sevmek ve karşılığında bir şeyler bulmanın yerine "bin bıçak" yarası almanın sadece ve sadece sevgisinden,duygusundan ve hislerinden kaynaklanan vede haksız bir ceza oluşunu bilmektir... insanı hayatta tutan tek şeyin de "belki bir gün özlersin" ve dönersin geriye umududur.
dinledikçe daha da bağımlılık yapan şarkıcı.
turkiyedeki universite gencliginin bir tezahuru olarak gordugum bir sarkici.

sarkilarinda devamli bir huzun, melankoli giden sevgiliye ozlem var. madem cok seviyordun neden ayrildin kardesim?

ozellikle universitedeki bayanlarin bittigi adam. nisan ayindan itibaren kantinde, sagda solda hep ayni geyik doner.

bahar senliklerine emre aydin gelecek mi, gelirse super olur, yok oyle yok boyle...

(bkz: bu boyle gider)
trend depresif gençlik şarkıları yapan zat.
6. cadde de olduğu zamanlarda tanıdığım bir rockçı.Şimdi ki kadar meşhur olmadığı zamalar da arkadaşın kısa filmi için bir parçasının stüdyo çalışmasını istemiştik. Sonra vazgeçerek Gökhan kırdardan bir parça kullanmıştık. Sonrasında adam bizi arayıp değişik parçalarını sunmustu da biz sallamadıydık. Sallanası gereken insan.
şebnem ferah'ın erkek versiyonudur kendisi...

sürekli kimle boynuzladın beni, git seni kim bilmem ne yaptıysa onla takıl, unuttum, umrumda bile değilsin ve ben hep uzaklara dalgın dalgın bakan adamım havaları...
başlarım böyle aşkın ızdırabına arkadaş! değil dinlemeye, duymaya tahammülü kalmadı ben ve ben gibi hayata sıkı sıkı tutunmuş, mutlu insancıkların.

kıl mısınız nesiniz anlamadım? bölünerek çoğalıyorsunuz, engel olamıyoruz. nasıl ve nereden, kimi kısırlaştırmalıyız? çıkış noktanız nedir bir bulsam yapıcam yuvanızı. mustafa keser bile her sahne alışında farklı mendille çıkıyor ulan, bi feyz alın da çizginizi değiştirin, bir farklılık olsun. hepiniz mi bahtsız bedevisiniz, hepiniz mi sırtınızdan hançerlendiniz? bir saf siz misiniz ulan. açın gözünüzü azıcık! ne bileyim sert olun, acımasız olun, bencil olun, kötü olun, hain olun ama ne olur yeter artık mağdur olmayın. utanın azıcık be. afilli yalnızlıkmış. üstüne kusarım ben o yalnızlığın!
çakma romantik.
s leri ş yapan romantik şarkıcı.
dinlenen, dinlettiren, şarkılarıyla insana bir dost, bir arkadaş olan, Afilli Yalnızlık albümü harikalar yaratmış olan şarkıcı.
popüler müziğin arabeskçisi.
iğrenç bir vokali olan, güzel şarkı sözleri yazan sanatçı.
27 haziran 2008 günü beyaz show konukları arasında yer alan rakçı gençlik.
azıcık kilo almış, adama benzemiş. neydi o öyle hortlak gibi.
bir de o saçları adam etse tam olacak. aferin diyoruz kendisine.

edit: gözleri çok güzeeeeeeeeeeeeeeeeeelllllllll...
sahne performansını hiç beğenmediğim şarkıcı.
dün beyaz'ın programında kendisine karşı hissettiğim bütün yakınlık duygularını bitiren şarkıcı. beyaz sana yamuk mu yaptı birisi diyor. o yo öyle çok değil herkes kadar gibi laflar ediyor. beyaz mutlu musun diyor, mutluyum diyor. oysa biz aynıydık lan. ben yazsaydım senin yazdıklarını yazardım lan. öyle diyordum yani. ama herşey bitti.
türkiye'nin en uyuz rakıcısı.

(bkz: rockcı)
(bkz: rocker)

söz yazsın, beste yapmayı ve vokalistliği artık sallasın. değerinden kaybediyor.
beyaz'ın mutlu musun sorusuna mutluyum diye yalandan cevap vermiş, problemli olduğu her halinden anlaşılan manik depresif falan rockçı.
5. video klibini "bu kez anladım" şarkısına çektirmiş sanatçı. klibi izlemek için: http://www.emreaydin.org
ilk albümü afili yalnızlık'ın 5. videosunu çekmiş müzisyen.
bu yaz fanta geçlik festivalinde sahne alacak olan kişi.
örnekköy de* halı sahada top oynarken pop rock yıldızı olmuştur.
s harfini ş gibi kullanıp adamı delirten kişilik. ağzını yavşatmasına gerek yok oysa. cinayet sebebi.
şarkılarının rock olduğunu düşünmediğim insan. hani sanki rock müzik gitar solo ister, biraz daha ön planda bir davul ister ne bileyim işte çok da önemli değil. bu adam kendi türünde neyse müziğinin ismi onu iyi yapıyor. iyi bir yorumcu değil ama kesinlikle iyi söz yazıyor, iyi beste yapıyor. sanki başkası söylese şarkı uçar gibi geliyor insana. ama tüm bunlar bu adamı pek sevmeme durmadan dinlememe sebep olmadı. belki onun gibi acı aşklar yaşamadığım içindir. yani kısacası bu adamın büyük bir hayranı falan olmam mümkün değil. ancak tek bir farkın hayranıyım. emre aydın isimli bu arkadaşın kliplerini kim veya kimler yapıyorsa gidip ışıkçısından yönetmenine hepsinin elini öpmek istiyorum. 5 kliptir dörder dakikalık sanatlar yapıyor adamlar resmen. helal olsun...
bu adamın şarkılarının sözleri özellikle erkekleri pek acıtır. erkekliğe sığdıramayıp gizli saklı yaşananları gözler önüne serer, yüzüne vurur insanın. bazen şarkılarında dans ederken çaktırmadan bir damla yaş bile süzülür gider, duman kaçtı veya esnedim gibi yalanlarla savuşturulur, gören soran olursa...
acaba hep aynı kadın mı; yoksa her ilişkisi mi bu kadar acı çektirdi? diye merak ettiğim adam.
(bkz: emre aydın afilli yalnızlık albümü)
(bkz: emo)