bugün

bariz balon futbolcu. gs seneye kiralık yollar bi anadolu takımına.
50 oğuzhan, 80 tolgay eder.

Galatasaray'a sağlam katkı verecektir.
geçen senenin en golcü beşinci oyuncusu. ayrıca ilk 5'deki forvet olmayan tek futbolcu.
görsel
Galatasaray 1.5 m euro ya alacak iken, ali koç un 3.5 m euro veriyorum demesiyle gs yönetimi "ali koç istiyorsa vardır bir bildiği" diye düşünüp 4m euro verdiği topçu.

Şimdi ali koç isteseydi gene alırdı, bu bilinen bir gerçek. Fakir takımlar bilmez gerçi. 500 bin euro koymaz yani. Ama burada giren gs yönetimine olmuştur. 1.5m euro ya anlaştığınız futbolcuya 4m euro verdiniz. *
madem bu kadar galatasaraylıydı nedem abdurrahim albayrak ile telefon görüşmesinde "4 milyon euro ya yazık başkanım gerekirse ben kadro dışı beklerim devre arası bedelsiz gelirim" demedi.

emre galatasaraylı eyvallah ama kurnazlık yaptı. tilki gibi kendini sonumda galatarasay'a attı. transfer piyasasını kızdırdı ibne. ali koç emre gelmek istiyorsa gelsin galatasaray istiyorsa oraya gitsin dedi adam. illa diretmedi yani.
bu sezon diğer kuşları yiyecek akbabadır. kuzenim olur.
Bu sezon diger kuslari yiyecek akbabadir. Yegenim olur.
Galatasarayin 5 yilinin en önemli adami bu olacak daha baslangiç firtina gibi esecek.
galatasaray'ın yeni transferi.

yahu var bir samimiyetsizlik bu çocukta. gs liyim deyip fenerle flört etmeler falan.

kaldı ki hıncal uluç öyle bir tespitte bulunmuş ki aynen kopyalıyorum yazısını:

Emre Akbaba, attığı iki golden sonra güya sevinmedi. Alanya'dan geldi ya. Peki ya o gollere kadar yaptıkları.. O Alanyalı rakibini attırmak için yaptığı sahtekârlıklar.. Balyoz yemiş gibi yere düşmeler, kıvranmalar.. Her pozisyonda hakeme itirazlar mı centilmenlik, sportmenlik ve vefa?. Yemezler Emre!..
hıncal uluç tarafından eleştirdiyse doğru yolda olan futbolcu.
Hıncal Uluç eleştirdiyse futbolda doğruları gerçekleştiren isim. Yürüyedur.
ilk maçında 2 gol atarak beklentiyi yükseltmiş oyuncu.
Şl’de iş yapmaz ama lig için kilit açar.
ilmik ilmik işleyerek yazdı.
Golün yarısı cenk'in.
Çok güzel attı helal olsun be. Evet.
Aslan parçası.
150 milyon len amq! Hahaha...

Helal lan sana çocuk!
galatasarayın çocuğu bir başka oluyor. Aslansın emre, aslan!
40 yıllık beşiktaşlıyım böyle taşak görmedim. helal olsun yiğidim.
Çöp cenk ve leş 150 milyar örodan kat be kat iyi topçu. Millet ne çöpleri kadrosunda tutuyor vay be.

Galatasaray’ın furbolcusu, galatasaray’ın çocuğu olan oyuncu.
Bala iki gol atınca Maradona ilan ettiler. Çöp. Evet.
attığı 2 golle lucescu'nun götünü kurtarmış aslan parçası.

https://twitter.com/titul...tatus/1039252578675175424
maçın oyuncusu tamam ama cenk ile kıyaslayan arkadaşlar şunun cevabını biliyorlar. üç büyüklerin herhangi bir td ne sorsalar cenk mi emre mi diye cevap belli. Edit: bize tinerci diyenler kendilerine baksın. Sığırlıktan çıkın insan olun.
görsel
Dünkü veled.