1. 16777213.
    Alanyaspor'da dikkatimi çeken tek oyuncu, 23 yaşındaymış sol ayağını beğendim, 18-19 yaşlarında olsa bişiler olabilir diyecektim ancak 23 yaşından sonra çok zor.
    1 ... zor adam
  2. 16777214.
    Olamamış Menajerlik oyunu efsaneleri arasındaki yerini alacak futbolcu.
    ... liverpoolmlt
  3. 16777215.
    çok iyi bir sezon geçirdi. vitrin maçlarında da oldukça iyiydi. alanyaspor oldukça kötü başladığı ligde kalmayı son haftalarda sıkıntı yaşamadan başardıysa vagner love ve emre akbaba bunda en büyük pay sahibidir. oyun görüşü, pasları ve şutları lig seviyesinin üstünde. bu sıçramayı 23'ünde değil 19'unda yapsa çok başka bir kariyerden söz edebilirdik. ama selçuk inan'ın da patlama yaptığı yaşı düşünürsek bu 1-2 sene kariyeri için oldukça kritik olacaktır.

alanyaspor'da kalmak yerine bence direkt ilk 8'in altına düşmeyecek ve avrupa kupaları için yarışmacı olabilecek bir takıma gitmeli. oralarda oynayacak potansiyeli var çünkü.
    1 ... kaptan arka kapi lutfen
  4. 16777214.
    17 eylül 2017 aytemiz alanyaspor fenerbahçe maçı'nda 42. dakikada fenerbahçe'ye gol atmıştîr.
    ... bilgimedya50
  5. 16777215.
    Alanyanin türk yildizi. Emre akbabanin oyununu her zaman çok begenmisimdir. Alanyali olarak alanyasporu destekliyorum ama fenerimin maçlari hariç. Canim fenerim.
    2 -2 ... dodo007
  6. 0.
    acaba niçin hâlâ milli takımda yok anlamadigim oyuncu.

ulan zaten 15 senede 2 kere (2016,2008) sampiyonuya gitmisiz bari bu adamlarla oyna amk..
    ... diablo1987
  7. 1.
    galatasaray'ın istediği fakat alanyaspor'un vermek istemediği futbolcu.
    ... bilgimedya50
  8. 2.
    bu adamı bedavaya yani bonservis almadan antalyaspor alanyaya verdi.

işin içinde ağır siyaset var.
    2 ... forza antalyaspor
  9. 3.
    Bu adamı bedavaya yani bonservis almadan dış işleri bakanı Mevlüt çavuşoğlu şehrimin takımı alanya spora aldı. Kardeş takımımız Antalya spor istemeyerekte olsa vermek zorunda kaldı.

Ben de işin içinde ağır siyaset olduğunu düşünmekteyim.

Not: neden Mevlüt çavuşoğlu müdahale etti ki derseniz de şöyle açıklayayım ;
    Alanyaspor başkanı Mevlüt çavuşoğlunun kardeşi çünkü.
    1 ... fehmi efe
  10. 4.
    Lucescu denen sikik emre belözoğlu yerine bu adamı milli takıma alsa çok iyi olur.
    umarım 1-2 yıl içinde 3 büyüklerden birine transfer olur.
    not: şenol güneş spor.
    ... defeg