bugün

sarı kırmızı forma çok yakışmış.
sağ bek olduğunda çok daha verimli oynacaktır.
biraz yavaş kalan oyuncudur.lakin galatasaray için yeterlidir.4 5 sene oynayacağını düşünüyorum.
bu adamı fatih terim inşallah orta saha kullanır. bitmek bilmeyen enerjisiyle orta sahaya dinamizim kazandırır ve tekniğide sabri den 10 kat daha iyidir.
fena keklenmistir

http://twitpic.com/6hyaip
bildiğim kadarıyla gerçek hesabı aşağıdakidir.
http://twitter.com/#!/TheRealEboue
sol açık oynayacağını bilse gelmezdi diye düşünüyorum.
hayatında sol kanat oynamış mı bu adam acaba?
fatih hoca sen futbolu bilen adamsın. bu nedir allasen?
tv'den nasıl gözüktü bilmiyorum ama stattan izlediğim kadarıyla bugün biraz silikti.
koşuyor, ayrıca disiplinli ama katma değeri ne kadar derseniz işte orası beklentilerimin altında.
belki sağ bek oynasa bunların hiçbirini demeyeceğim ama ortasahada oynayan futbolcudan biraz olsun yaratıcılık beklemek hakkım değil mi?
Galatasaray'ı bir tık ileri taşıyabilcek futbolcu.
el sikiyle gerdeğe girmeye çalışan futbolcu.
http://skormedya.com/genel/eboue-samsunlu
kendi anakondası varken neden el sikine sarılmaya çalıştığını anlayamadığım futbolcu. çok beğeniyorum ama ayrı konu.
Tutuk futbolunu sürdürmeye devam ederse çok sürmez seneye gerçekten Samsun2lu olur zaten.
böyle olacaksa 2. devre siktirsin gitsin diyeceğim 26 ekim 2011 galatasaray gaziantepspor maçında ilk gölü yememizdeki rolü götü büyütmesidir. sonrasında da atağa pek katkısı olmadı. ve bu adam arsenal'den geldi.

böyle oynayacaksa siktirsin gitsin.
bu adam 6 sene arsenal de sağ bek oynadıysa bizim sabri eğer oraya gitseydi herhalde efsane olurdu. bir diğer ihtimal bize başka eboue gönderdiler. *
twitter hesabından güldüren oyuncudur. 'seni düzeceğim' diyen bir lavuğa #dontdoanal cevabı vermiştir ki, sağlam kahkaha attım.

güncelleme: bunu yeni gördüm. fotoğrafı olmayan bir adam (ki otomatikman yumurta resmi oluyor profilde) olumlu şeyler yazmış, cevap: 'thanks brother egg' *
galatasarayın baska branslarında faydalanılmalı.güreş olabilir vesaire. zira besili tosun gibi olmus koşamıyor.
arsenal de ki ilk yıllarında benim avrupa da en beğendiğim sağ beklerden biriydi kendisi. galatasaray'a da ilerleyen haftalarda daha fazla katkı sağlayacağını düşündüğüm futbolcu. (kumaş sağlam)
bildiğin komik lan adam.*
ğs'nin elinde patlaması kuvvetle muhtemel.
fatih terimin, orta sahanın solunun 2 cm solundamı , sabrinin yerindemi yoksa begtemi oynatmayı bitürlü karar veremediği şaşkına çevirdiği siyahi oyuncu.
galatasaray'da keita'dan boşalan tiyatrocu oyuncu kontenjanını dolduran futbolcu.

yamyam dicem ama olmicak, ırkçı dicekler sonra...
quaresma ya top oynatmadı diye beşiktaş lılardan çakmak yiyen, ırkçılığa maruz kalan futbolcu.
65. dakikada soyunanların asıl amaçlarını ortaya çıkarmıştır.
bu gece eve gittiginde pek uyumasina gerek olmayan futbolcu.

yeteri kadar yatti zaten sahada bugun. yorulmadi.

besiktas seyircisinin kendisine maymun demesi ve attigi onca sey, besiktas taraftarina yakismamistir.
süper oyunucu(!).
beşiktşlılar soyununca birden ürpermişler anlaşılan. " la bu zenci bizemi bakıyo la? vala he göte bakıyo benim daş yokmu daşş.."
kendisine çakmak atanlar değil darbe alınca yere yatması konuşuluyo ...ya bi siktirin medya prensi çarşıcılar.