bugün

reis real madride ne atmıştı be.
görsel
Fildişi Sahilli eski millî futbolcu. Belçika vatandaşlığına da sahiptir.
Ulan en son çemizgezek spor beni alsın diye yalvaran adamın yaptıklarına bak hele.
Bir Türk takımının mağlubiyetinde bunu yapmamalıydın.

Fenerbahçeli değilim.

Edit: anguslar bilmiyor galiba galibiyet başına takımın para ülkenin puan alacağını. Siz bu kadar küçük düşünün. Vasıfsız futbol fanatikleri.
ıntıhar ettığı soylenıyor.
intihar etmemiş.

http://www.milliyet.com.t...r&utm_content=2731320
intihar etmemiştir. haber 2018 ocak ayına ait, eski asparagas bir haber. ekşici ergen bir piçin sabah sabah kuyuya taş atmasından ibarettir. işin ilginci posta, akşam vb. ulusal gazetelerin internet siteleri de haberi tarihine bakmadan yeniymiş gibi paylaşmaya başlamış. troll arkadaşı tebrik ederim gerçekten.
intihar ettiği iddia edilen, emekli futbolcu.

kaynak: http://www.24hrsnews.co.u...al-star-emmanuel.html?m=1

ecnebicem olmadığından, internet çevirisiyle intihar ettiğini anladım ama umarım yanılmışımdır.
şansını tiyatroda denemesi gereken numaracı açık ve net.
realle fenere attığı golleri unutmadigim efsane sağ bek.

niye gitti niye sattik anlamadim..
O kadar haklısın ki...

görsel
Çoğu afrikalı topçu gibi 7 sülalesine para gönderdiği için dimdızlak kalan eski topçu.

Adebayorun nasıl ailesini defterden sildigini unutmayalım. Belli ki eboue bunu yapamamış.

Bir ara aids olduğu söylendi.

Neyse ki galatasaray ona şimdi sahip çıkıyor. Hocalık lisansını alınca yardımcı antrenörlük yapacakmış. Hasan şaş söyledi.

Ağır bunalım onu intihara kadar sürükleyecek duruma getirmiş. Gerçekten iyi oyuncuydu. Kazanmak lazım böyle değerleri.
Tonla para kazanıp kıymetini bilmeyen şimdi açım diye ağlayan tip. Hiç kimse yüz vermeyince Türkiye’ye kapağı atma derdinde. Derhal sınır dışı etmeleri lazım. Evet.
bu adam depresyona girdiyse nedeni yabancı sınırı kuralıdır.
Vallahi bende çok üzüldüm yinede Allah yardım etsin o ayrı da. Kardeşim etme eyleme tonla para alıyorsunuz. Yemeyle gezmeyle bitecek bir para değil ya. Şu parayı koyacak yer bulamazsınız. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 21, 4 milyon euro ne demek. Maç başı ve primler hariç birde. insan biraz akıllı olur be kardeşim. Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin.
aslında galatasaray da neden oynamıyor bu yav hala sabri oynuyor derken bu adam nelerle uğraşıyormuş buda bana insanların aslında ne küçük dertlere üzüldüğünü bana gösterdi meğer biz ne küçük dertlerin insanları olmuşuz ve etrafımızdaki büyük dertleri göremezlerden olmuşuz. yaşam hikayesinden çıkardığım ders ne yazık ki bu. eboue ye yardım edilecektir ve durumdan çıkarılacaktır başta galatasaray taraftarı ve galatasaray camiası sonra arsenal gibi dünyanın en büyük kulüpleri bu işe bi el atacaktır olay aslında bu değil ya bu insan eboue olmasaydı da siz, ben olasaydım nasıl olurduk? intihar eder miydir?
yaşadığı dram üzerimde en ufak bir üzüntü yaratmamıştır adamın parasız hali bile bizden zengin amk işim gücüm yok ona mı üzüleyim alırlar yalandan yere bir antrenörlük görevine yine milyarları götürür her ay. futbolcuyken yaptığı sahtekarlıkların bedeli de çıkmış oldu böylece darısı kendisini köpek sanan malum futbolcu eskisine açık ve net.
Taraflı tarafsız hepimizi üzdün eboue. Allah sana acısın. Allah yardım etsin. Bunlar atlatma gücü versin allah. Diyecek başka bir şey yok.
En kısa sürede sorunlarını atlatması dilenen değerli sağ bek. Umarım kendine gelir.
Mariano dan sonra Türkiye’de gördüğüm en iyi sağ bek. Galatasaray’dan ayrılış şekli hiç hoş olmadı. Tek sıkıntısı yere düştü mü kalkmak bilmezdi.
en son geçen sene bakırköy de kendi başına antenman yapıyordu.

bu adamı neden kimse almadı kim kazık attı anlamıyorum.
kendisini hep real madrid'e attığı gol ile hatırladığım efsane sağ bektir.
üzüldüm kendisi için .
KKTC ekiplerinden Türk Ocağı Limasol ile anlaşma sağladı.

görsel