bugün

popom kadar dudağı olan, kıvrak danslarıyla sempati uyandıran adam.
eğer emre çolak'a kıyakçılık yapmaktadır.

(bkz: kıyakçı)
sübyancı olma ihtimali yüksek olan kişi.
emre ve semih'e bebeklerim dediğini söylemiş emre çolak. inşallah bir ensest ilişki yoktur amk.
iyilik meleği bir aslan.

--spoiler--
Cim-Bom'un Fildişi Sahilli futbolcusu Emmanuel Eboue kurduğu vakıf aracılığıyla ülkesinde yardıma muhtaç insanlara el uzatıyor.

Son olarak gençlere iş olanakları yaratan yeni bir projeye imza atan Eboue, bakan Lobognon'u ziyaret ederek, çalışmasının detaylarını anlattı.

2007'de Arsenal'de oynarken kurduğu vakıf aracılığıyla ülkesindeki yoksul vatandaşlara yardım eden 29 yaşındaki futbolcu, eğitimi destekleyip gençlere yeni iş sahaları açmak gibi çalışmalara yoğunlaşıyor.

Bu alandaki çabalarıyla ülkenin önde gelen sporcularından olan Eboue önceki gün Fildişi Sahili'nin vatandaşlık hizmetlerinden sorumlu bakanı Alain Lobognon'un konuğu oldu. Lobognon, geliştirdiği yeni projesi kapsamında milli futbolcudan bilgi aldı.

15 Haziran'da eğitimin geliştirilmesi ve iş imkanları yaratma hedefleri doğrultusunda Abidjan'da dayanışma yemeği düzenleyecek olan Eboue'nin, proje kapsamında 10 bin kadar ders gereci, 1000 tane de masayı okullara dağıtacağı belirtildi.

Sarı-kırmızılı futbolcu ayrıca taşıma sektörü ve tarım alanında da 30 gence destekleme fonu sağlayacak.
--spoiler--

kazandığın her kuruş helali hoş olsun. galatasaray'ın bir parçası olarak bu gururdan bizi de nemalandırdın.
kulup calisanlariyla menemen yerken: görsel

(elindeki ekmege dikkat)
menemen yiyen galatasaraylı. daha sevdim seni karaoğlan. bir de benim yaptığım menemeni ye bak. o ekmeği bütün bütün banarsın.
http://galeri.uludagsozlu.../r/emmanuel-eboue-291664/ fotoğrafta içinden ''bana da bırakın lan. çok sevdim menemeni'' dediğini tahmin ettiğim galatasaraylı futbolcu.
herkesin tuttuğu Fener'e diyen Aslan parçasıdır.
http://www.galatasaray.or...kkamplari/haber/14108.php
çubuklu gördün mü dayanamıyor yolluyor bakkala

http://s7.directupload.net/.../120812/eo4k6sqh.swf
baroniyi yobo'ya yardım etmesi için pazara yollamıştır.
rakip takım kuzey korenin antrenörü, oyuncusuna taktik verirken yanına gidip onu ciddi ciddi dinleyen, onaylayan, kafa sallayan kişidir. gülmekten öldürür.
--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=CNec7q_gSh0
--spoiler--
hakkında psg dedikoduları çıkan galatasaray oyuncusu.
twitter'daki profil fotoğrafıyla yarmıştır.

görsel
psg'nin şuan anca kafasını alabileceği futbolcu.
süper finaldeki inönü'de oynanan olaylı maçtan sonra bu pazar tekrar inönü'ye çıkacak futbolcu.
inönü'de ki oyunculuğunu görmek için sabırsızlanan binlerce beşiktaş taraftarından biriyim. önceki derbilerde çok güzel performansları vardı. hala neden bir ödüle layık görülmedi anlam veremiyorum.
Yaptığı sikko çalımlara "pazar pazaaaar xd" diyenlerin andre dos santos'u izlemeleri gereken futbolcu.
hakkında sağda solda, pazarda, arkasından konuşulan galatasaray'lı oyuncu.
pazar akşamı inönüde yine kuşlara gösterecektir zenciyi beyazı.
beşiktaş derbisinde, top ayağına her geldiğinde ıslıklanacak futbolcudur. profesyonelliği ne kadar sürdürebilecek hep beraber göreceğiz. umuyorum ki uzun sürer. zira beşiktaş sürekli sol kanattan gelecek gibi görünüyor. dikkatli olunmalı. ısrarcı da olunmamalıdır. bildiğimiz sabri, oyundan düşmüş bir eboue'den iyidir.
futbolcuları pazara göndermeyi seven Galatasaray'ın sağ beki.
yarın akşam inönüde ne yapacağı çok merak edilen oyuncu.

maç gününden haberi olmayan adamlar futbol yorumu yapıyor.
stoper transferi gerçekleştirmesi gerektiği halde yaprak kımıldamayan galatasaray' da, stoper için alternatif çözümdür. sürati, gücü, kademe bilgisi bu iş için uygundur. serkan' ı da kadroya geri alıp hazırladın mı, ujfa dönene kadar idare etmeye çalışırsın. ' yok olmaz ' dersen o stoper gelecek, başka çaresi yok.
ilk geldiğ izaman stoper olarak denenmiş ve yeterliperformans alınamamıştır bu sebeple kenarda oynamaktadır.
stoperde oynatmanın cinayet olacağını düşündüğüm futbolcudur. hayır eboe stoperde de çok iyi oynar da, sağ beki sabri'ye teslim etmek cinayet olur.