1. 11.
  ismiyle türklere daha yakın olması gereken dünyaca ünlü raper
  (bkz: eminem eminem köyümün rapçisi)
  10 -1 ... tifosi
 2. 12.
  1973'te doğan detroit asıllı beyaz rap şarkıcısı. farklı ve protestocu tarzıyla rapte yeni bir çağ başlatmıştır. gerçek adı marshall b. mathers'dır.
  4 ... kongo kenesi
 3. 13.
  (bkz: real slim shaddy)
  4 ... dreamshower
 4. 14.
  Amerikalı rap müzik yıldızı Eminem , eski karısı Kim Mathers ile tekrar evlendi. Asıl adı Marshall Mathers olan Eminem 17 yıl önce lise sıralarında tanışıp 2001 yılında boşanmıştı. asıl anlaşılamayan karısından ayrıldıktan sonra ona ağza gelinmeyecek küfürlerle dolu bir şarkıyla hitap ettikten sonra ** nasıl bu kadar rahatça unutuyorlar. geniş olmak ayrı şey. bu mantıkla düşünmemek lazım.
  eminem , gerçek adının baş harflerinin okunuşundan oluşuyor. slim shaddy'i de kullanmakta.
  (bkz: isim beğendirememek)
  2 ... kacak kelebek
 5. 15.
  eminem'in yeni albümü the re-up yakın bir zamanda çıkıyor .. aslında bu albüm proof için bir tribute albüm gibi bir şey olacaktı ama albüm official bir albüme döndü .. ne diyim .. gözümüz aydın .. albümün prodüktörü şu an the alchemistgözüküyor .. iyi olacak iyi ..

  (bkz: uludağ sözlük haber ajansı)
  3 ... tudor lodge
 6. 16.
  çocukluğunda annesiyle bir karavanda yaşamış,onu müzikle tanıştıran amcası intihar etmiş,siyahi çetelerle devamlı kavga etmek zorunda kalmış rap yapan kızgın sarışın
  7 ... legend of the stranger
 7. 17.
  saçını oksijen kullanarak civcive dönmüş rap üstadı. (bkz: beyaz rapçi)
  4 -2 ... korsanlasavasmasevis
 8. 18.
  yalan olmuş rapçi. ne gören var ne duyan. sokaklara dönmüş olması muhtemeldir.
  2 -3 ... pilotmont
 9. 19.
  marshall bruce mathers III. dr-dre'nin dünya rap alemine muhtesem hediyesi
  annesiyle yattigi ve self-sakso yapabilmek icin kaburga eksilttirdigi iddialari tamamen asparagas ve anti-rap anti-eminem ciligin uydurmalaridir.
  amcasi ronnie oldugunde annesi ona "keske o degil de sen olmus olsaydin" demis,eminem'in annesine olan nefreti kat kat artmistir.sarkilarinda annesi,kim mathers,popcular,gaylar ve g.w.bush olmak uzere bircok kisiyi kufure doyurmus,isyan bayragini sonuna kadar gondere cekmistir.ayrica son baskanlik secimlerinde demokratlar adina bayagi calismis,50 cent'i kesfetmis,8 mile gibi enfes bir filme imza atmistir.burda aktorluk ve dogaclama rap yeteneklerini ispatlamis degme aktorlere tas cikarmistir.
  kizi hailie icin bircok sarki yapmis(hailie's song,mockingbird vs) hatta duete bile imza atmislardir(my dad's gone crazy). "even if I hated Kim,i'd grit my teeth and I'd try,to make it work with her at least for Hailie's sake" diyecek kadar baba bir baba ve "I maybe made some mistakes but i'm only human, but i'm man enough to face them today" diyecek kadar da delikanlidir.
  en son albumu "the re-up" tir.en gaz sarkisi lose yourself (oscar odulu almistir-en iyi soundtrack).en tasak gectigi sarkisi "canibitch" en komik sarkisi "guilty conscious" cikis sarkisi "without me"dir.
  13 -1 ... stillborn
 10. 20.
  emine isminin iyelik eki almış hali (benim eminem).
  3 -9 ... minti